wnętrze pokoju

Pokój dziecięcy jest zazwyczaj miejscem zabaw i nauki dziecka. Dlatego tak ważnym aspektem jest dobór odpowiednich mebli, kolorów ścian, które wpływają na kreatywność naszych pociech. Zobacz jak inni poradzili sobie z tym problemem.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

arek_d
Aktywny
Aktywny
Posty: 159
Rejestracja: 13 lip 2009, 19:30
Lokalizacja: Dolny śląsk
wnętrze pokoju

autor: arek_d » 20 lip 2009, 18:17

Witam !!!
Mam zamiar zrobić kapitalny remont mojego pokoju , pokuj niezbyt duży długość ponad 4 m , a szer. ok. 3 m. Okno jest na przeciwko drzwi , na tych ścianach gdzie ok. 3 m. Pokój 2 osobowy.

Głównie chodzi mi o jakieś "bajery" Co fajnie może się prezentować w młodzieżowym pokoju . I o ciekawe kolory jakie mogą być do mojich zainteresowań ( sport , budownictwo , motoryzacja ) No i żeby te "bajery też pasowały do zainteresowań .
Nie jest mi straszna żadna technologia , ponieważ się znam troche juz na budownictwie. ( regipsy , różnego rodzaju tynki itp. )
Chodzi mi głównie o jakieś ciekawe pomysły które gdzieś widzieliście , albo stosowaliście.

Przemek
Re: wnętrze pokoju

autor: Przemek » 22 lis 2009, 14:04

przeglądałes galerie na www.e-mieszkanie.pl ?
może tam Cie coś zainspiruje

Spyker
Re: wnętrze pokoju

autor: Spyker » 22 lis 2009, 19:02

deccoria.pl/galerie,tag,pok%C3%B3j%20m%C5%82odzie%C5%BCowy

meble.pl/pokoj-mlodziezowy-kolekcja-senso,p59895.html

W mojej galerii możesz jeszcze znaleźć przydatne inspiracje.

Oluśka333
Początkujący
Początkujący
Posty: 28
Rejestracja: 04 paź 2009, 14:35
Re: wnętrze pokoju

autor: Oluśka333 » 25 lis 2009, 14:08

Może uderz do jakiegoś projektanta przedstaw mu wizję swojego pokoju i pewnie razem,wspólnie wymyślicie coś co zadowoli Was oboje. Jeśli chodzi o fajnie bajery to możesz zajrzeć na 3kropoki.pl Polecam ramki cyfrowe. Na pewno będzie się świetnie prezentować w nowoczesnym pokoju.

wyjka
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 70
Rejestracja: 21 gru 2009, 15:05
Re: wnętrze pokoju

autor: wyjka » 01 lut 2010, 16:19

Co do dekoracji tematycznych, to odpowiedni charakter mogą nadać np tematyczne fototapety, choćby motyw wieżowca czy budowy umieszczony na jednej ze ścian. Co do motoryzacji, to mogą się przydać własnoręczne dekoracje wykonane np z części samochodowych/ Co do koloru, to np granat będzie bardzo pasować, można go połączyć ze srebrem.

tejser
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 35
Rejestracja: 10 gru 2009, 13:22
Re: wnętrze pokoju

autor: tejser » 09 lut 2010, 13:57

Żeby pokój był odjechany, to dobrze postawić na ciekawą kolorystykę, która zainteresuje nastolatka. Np. jedna ściana taka, druga taka, trzecia jeszcze inna. Grunt, żeby były to żywe kolory. Możesz sobie zajrzeć na multizakupy.pl - oni mają bardzo duży wybór farb, właśnie takich nietypowych.

modern777
Aktywny
Aktywny
Posty: 210
Rejestracja: 21 wrz 2009, 9:54
Re: wnętrze pokoju

autor: modern777 » 09 lut 2010, 15:31

Moim zdaniem najważniejsze są kolory i dodatki ;) a może faktycznie dobrze byłoby wynająć jakiegoś projektanta? Wtedy na pewno pokój będzie niepowtarzalny. Bardzo fajną, solidną i tanią firmą est n-design. Zaprojektują wszystko od koloru ścian po meble.

wyjka
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 70
Rejestracja: 21 gru 2009, 15:05
Re: wnętrze pokoju

autor: wyjka » 19 lut 2010, 15:53

Zgadzam sie z przedmówca, najważniejsze są kolory i dodatki. Czasem zwykły wazon czy świeca nada wnętrzu całkiem nowego charakteru. Cenię sobie funkcjonalność, dlatego kupuje dekoracje, które są również użyteczne. Ostatnio zamówiłam na myin.pl kolorowe filiżanki, podobają mi się jeszcze szklane kieliszki, ale je zamówię w przyszłym miesiącu po wypłacie.


Wróć do „Pokoje dziecięce, pokoje młodzieżowe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 26 gości

Gotowe projekty domów