farba łuszczy sie i pęka na akrylu

Przystępując do budowy, marzymy o idealnym domu. Niestety realia często są inne, a błędy budowlane są zmorą wielu inwestorów. Poradź się jak uniknąć błędów, na co zwrócić uwagę i co zrobić, żeby Twój dom rzeczywiście był idealny.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

marbud12
Początkujący
Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 13 mar 2009, 10:47

autor: marbud12 » 15 mar 2009, 1:00

panowie to jest tak
umyj ściany zagruntuj duluxem
zrób poprawki zagruntuj duluxem
pomaluj duluxem
nie będzie problemów
taki jest dulux

method83
Początkujący
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 29 sie 2008, 14:57
Lokalizacja: malarka ;)
Re: farba łuszczy sie i pęka na akrylu

autor: method83 » 13 lut 2010, 2:14

czesc mam wlasnie ten problem z duluxem, luszczy sie w naroznikach,prosze o porady jak szybko i skutecznie to naprawic tak aby nie pekalo.pozdrawiam

method83
Początkujący
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 29 sie 2008, 14:57
Lokalizacja: malarka ;)
Re: farba łuszczy sie i pęka na akrylu

autor: method83 » 13 lut 2010, 16:09

Panowie jakies propozycje? rozwazam wyciecie akrylu , zagruntowanie tym gruntem duluxa i dopiro przemalowanie?....bardzo pilne :/. z gory dziekuje za odpowiedzi .pozdrawiam

pewnaekipa
Początkujący
Początkujący
Posty: 34
Rejestracja: 21 lut 2010, 22:11
Re: farba łuszczy sie i pęka na akrylu

autor: pewnaekipa » 01 mar 2010, 11:50

Nie jestem absolutnie przeciwnikiem duluksa, już wcześniej wspomniałem każdy ma swoje preferencje, jednemu dobrze maluje się caparolem, innemu fllugerem a jeszcze innemu śniezką. Mam tylko pewne wątpliwości co do zastosowania gruntu. Zdarzyło się kilka razy że na zagruntowaną śnieżką ścianę malowałem farbami innego producenta i zawsze było ok. Jedynie z duluxem są zawsze problemy. Piszecie że jest to farba dla wymagających... producent chyba nie trafił w rynek bo w polsce w większości przypadków się ona nie sprawdza.

Tomi75
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 20 lis 2010, 16:59
Re: farba łuszczy sie i pęka na akrylu

autor: Tomi75 » 20 lis 2010, 22:05

I właśnie dlatego od pewnego czasu używam najczęściej Becersa. Tylko uważajcie w marketach na opakowania serii "podobne" do tych w ogólnej sprzedaży.

Awatar użytkownika
perjon
Aktywny
Aktywny
Posty: 215
Rejestracja: 19 lut 2011, 22:11
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Kontaktowanie:
Re: farba łuszczy sie i pęka na akrylu

autor: perjon » 13 mar 2011, 8:43

Witajcie
Jeśli chodzi o pękanie Duluxa na akrylu to jest to do normalka dla tej farby . Kiedy jeszcze malowałem Duluxem to na akryl (same naroża)nakładałem farbe innej firmy a potem dopiero Dulux. Ja nie stosuje tej farby już od kilku lat, bo rzeczywiście są z nią problemy a ich grunt jest bardzo drogi wolę malować Magnatem, który jest w podobnej cenie
Pozdrawiam
[link wygasł]


Wróć do „Błędy budowlane”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości

Gotowe projekty domów