poprawki po fahowcach robiących poprawki !!!

Szczelny dach, komin, jaki materiał wybrać na obróbki dekarskie przede wszystkim jak uniknąć błędów dekarskich i wybrać ekipę, która nie zniszczy nam dachu?

Moderator: Redakcja e-dach.pl

rez_77
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 42
Rejestracja: 20 kwie 2006, 12:42
Lokalizacja: Szczecin
poprawki po fahowcach robiących poprawki !!!

autor: rez_77 » 24 kwie 2006, 11:20

adaptoweałem podasze i.....I fachowcy podnieśli dach opapowali ale nie zamątowali kominów
wentyacyjnych podasza,ani kominków wentylujących połać dachu...II fachowcy zamontowali
kominki wentylacyjne 4szt (ocynkowane z kołnierzmi) 1 komin kanaliza (pcv) 1 piec CO i 4 kominki (plastik) wentylacyjne. W/w są tylko obrobione "roofcementem" i z tąd moje pytanie na jak długo wystarczyt taka obróbka?? jeśli nie wystarczy to jak je obrobić ?(kominki ocynkowane) wystarczy tylko opapowac a do reszty dorobić obróbki blacharskie..???

ps.dach dwupłaszczyznowy plaski i stromy zakończony mastrda kominki wentylacyjnepołaci na stromej częsci reszta na płaskiej

Artdach
Początkujący
Początkujący
Posty: 24
Rejestracja: 07 sty 2006, 20:55
Lokalizacja: Gryfino

autor: Artdach » 24 kwie 2006, 19:49

Witam.
Wykonuję dachy na terenie Szczczecina i okolic. Jeśli chcesz, mogę sprawdzić poprawność opisywanych przez Ciebie obróbek.
pozdrawiam
Artur Korpalski
artdach@op.pl
tel. 696 698 964


Wróć do „Obróbki blacharskie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości

Gotowe projekty domów