Sunex solary

Kolektory słoneczną pochłaniają energię słoneczną i w inteligentny sposób i zamieniają ją na energię cieplną w naszych domach. Dowiedz się o wadach i zaletach kolektorów.

Moderator: Redakcja e-instalacje.pl

Gonzo
Początkujący
Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 12 sie 2008, 14:20
Lokalizacja: Trójmiasto
Sunex solary

autor: Gonzo » 25 sty 2010, 12:58

dzień dobry,

szukam informacji o kolektorach firmy Sunex. Słyszałem pozytywne opinie na ich temat, ale zupełnie nie spotkałem się z nimi na rynku...

Może podzielicie się informacjami.

Pozdrawiam
Nic mnie już nie zdziwi ;p

novi61
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 83
Rejestracja: 05 maja 2009, 16:48
Lokalizacja: obok Piaseczna/Wwa
Re: Sunex solary

autor: novi61 » 27 sty 2010, 19:45


janusz6138
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 08 mar 2010, 11:07
Lokalizacja: Mińsk Maz, Poland
Re: Sunex solary

autor: janusz6138 » 08 mar 2010, 11:54

kolektory Sunex były kiedyś sprzedawane w Warszawie,ale skasowali filie i zostali na hanysowie,tam jest cała produkcja.
Tymi kolektorami obracała POLSKA EKOLOGIA
poszukaj strony,może jeszcze jest.

Awatar użytkownika
Sunex
rekomendowany doradca
Posty: 22
Rejestracja: 02 sie 2013, 14:25
Lokalizacja: Racibórz
Kontaktowanie:
Re: Sunex solary

autor: Sunex » 02 sie 2013, 14:29

Gonzo pisze:dzień dobry,

szukam informacji o kolektorach firmy Sunex. Słyszałem pozytywne opinie na ich temat, ale zupełnie nie spotkałem się z nimi na rynku...

Może podzielicie się informacjami.

Pozdrawiam


W chwili obecnej Sunex poza branżą typowo solarną produkuje wysokowydajne kompaktowe pompy ciepła które z powodzeniem mogą zapewnić 100% zapotrzebowania na ciepło budynku nawet w tak chłodnym klimacie jak Skandynawia. Oprócz pomp na uwagę zasługują również tzw. Kotłownie solarne które przy użyciu kilku różnych źródeł ciepła, między innymi powietrza, wody i słońca stanowią innowacyjny i tani sposób zabezpieczenia w ciepło budynku. Z myślą o rynkach Południowo - Europejskich gdzie priorytetem nie jest produkcja ciepła, tylko chłód, Sunex stworzył urządzenie klimatyzacyjne zasilane ciepłem z kolektorów słonecznych. Warto dodać, że tego typu urządzenie produkuje jedynie kilka firm na świecie co dodatkowo potwierdza wysoką renomę spółki.
Sunex S.A. innowacyjne rozwiązania solarne

Awatar użytkownika
posiadacz
Aktywny
Aktywny
Posty: 154
Rejestracja: 18 mar 2012, 19:29
Re: Sunex solary

autor: posiadacz » 05 sie 2013, 10:48

Co za zbieg okoliczności, że pierwszy raz odkąd tu jestem widzę pytanie o Sunexa i od razu pojawia się odpowiedź Sunexa. Najważniejsze jak widać to być we właściwym miejscu o właściwym czasie:-).

instalator 7
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 347
Rejestracja: 14 sty 2012, 11:07
Re: Sunex solary

autor: instalator 7 » 10 sie 2013, 11:11

Sunex pisze:. Z myślą o rynkach Południowo - Europejskich gdzie priorytetem nie jest produkcja ciepła, tylko chłód, Sunex stworzył urządzenie klimatyzacyjne zasilane ciepłem z kolektorów słonecznych. Warto dodać, że tego typu urządzenie produkuje jedynie kilka firm na świecie co dodatkowo potwierdza wysoką renomę spółki.

Jest w Polsce jedna polska firma która takie urządzenie stworzyła już 10 lat temu.


Wróć do „Kolektory słoneczne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości

Gotowe projekty domów