Izlolacja Mapelastic

Właściwe uszczelnienie poszczególnych elementów konstrukcyjnych domu ma kolosalne znaczenie dla jego trwałości i późniejszych warunków mieszkania w domu. Właściwego zabezpieczenia wymagają też, np. tarasy. Zdarzają się również sytuacje, kiedy musimy użyć materiałów uszczelniających do napraw czy remontów. W tym dziale znajdziesz praktyczne porady na temat wszelkiego rodzaju uszczelnień.

Moderator: Redakcja e-izolacje.pl

MilkaT
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 19 kwie 2009, 10:50
Izlolacja Mapelastic

autor: MilkaT » 19 kwie 2009, 11:39

Witam,
Chciałabym się dowiedzieć izolacji Mapelastic bo mam majstra który tak mi się wydaje nie miał z tym nic wspólnego i w sklepie widziałam próbkę a na balkonie wygląda to inaczej. Czy można to popsuć? źle wymieszać? jaka powinna być konsystencja. Oderwałam kawałek z rantu balkonu i wygląda jak zaprawa tylko odrobinę elastyczna i z włoskami. Wydaje mi się że nie tak to powinno wyglądać jak widziałam w sklepie to wyglądało jak guma i na wierzchu było śliskie. Bardzo proszę o kontakt. W razie co będę wiedziała co dalej robić. Proszę o pomoc. cieknie mi do garażu i nie chce żeby już mi leciało na auto.

stelmax
Początkujący
Początkujący
Posty: 21
Rejestracja: 08 cze 2009, 17:18
Lokalizacja: W-wa/Mazowieckie

autor: stelmax » 08 cze 2009, 18:28

Post trochę starawy ale zapytam:

- czy naniesiona została właściwa (zalecana przez MAPEI) grubość izolacji ?

Paweł

MTW
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 1738
Rejestracja: 12 gru 2008, 21:47
Lokalizacja: Orle
Kontaktowanie:
Re: Izlolacja Mapelastic

autor: MTW » 17 sty 2010, 23:50

nie pytany odpowiem
pani została przekierowana do konsultanta firmy mapei w obrębie miejsca zamieszkania więc temat raczej nie aktualny
choć jakaś informacja by się przydała jak to się potoczyło dalej
pozdrawiam


Wróć do „Materiały uszczelniające”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

Gotowe projekty domów