Koszt wykonania instalacji co, wod-kan, gaz w domku jednor.

Dowiedz się wszystkiego o instalacjach gazowych, które zagwarantują Ci bezpieczne i przyjazne mieszkanie. Wybierz odpowiedni piec gazowy - funkcjonalny i praktyczny.

Moderator: Redakcja e-instalacje.pl

dartek
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 14 sty 2010, 17:38
Koszt wykonania instalacji co, wod-kan, gaz w domku jednor.

autor: dartek » 14 sty 2010, 17:56

Witam; mam pyt. jaki jest koszt brutto wykonania instalacji wew. (sama robocizna) wod- kan, gaz i co w domku jednorodzinnym o pow. 200 m^2. Jezeli chodzi o szczegóły to instalacji gazowej jest 25mb, 15 punktow wod -kan - 3 piony kan i 2 zimnej i cieplej wody + cyrkulacja, Co to 16 grzejnikow, 3 rozdzielacze i podlogowka 4 pomieszczenia po 10m^2 wszystko na kotle kondensacyjnym z zasobnikiem 300l. Budynek sie miesci w malopolsce. Mam pytanie do fachowcow za ile to mozna zrobic (chodzi o sam koszt roboty). Piony Co i wody w miedzi reszta na Al-pexie rozprowadzenia wody i co. Z gory dziekuje za pomoc :)

74
Aktywny
Aktywny
Posty: 163
Rejestracja: 12 gru 2007, 12:16
Re: Koszt wykonania instalacji co, wod-kan, gaz w domku jedn

autor: 74 » 15 sty 2010, 16:23

ok 5000 w podkarpackim
w małopolskim pewnie wyjdzie więcej

dartek
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 14 sty 2010, 17:38
Re: Koszt wykonania instalacji co, wod-kan, gaz w domku jedn

autor: dartek » 15 sty 2010, 16:52

Dzieki za informacje, chociaz wydaje mi sie ze to za mało jak na wykonanie wszystkich instalacji, moze ktos sie jeszcze wypowie na ten temat kto robi to na codzien - pozdrawiam:)

Hydraulik podkarpackie
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 17 sty 2010, 17:44
Lokalizacja: Podkarpackie
Re: Koszt wykonania instalacji co, wod-kan, gaz w domku jedn

autor: Hydraulik podkarpackie » 17 sty 2010, 17:54

Witam!
Zajmyję się wykonaniem instalacji co, kanalizacji wody i gazu na codzień to moja praca od wielu lat-mama własną firmę. Wykonanie instalacji o które Pan pyta to koszt 5500 zł.
Hydraulik

tomek ipd
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 49
Rejestracja: 21 sty 2009, 13:18
Lokalizacja: Łódź
Re: Koszt wykonania instalacji co, wod-kan, gaz w domku jedn

autor: tomek ipd » 17 sty 2010, 23:18

zależy od regionu, w Polsce centralnej typowy domek wod. kan. c.o. i gaz to koszt w granicach 7 tys, małopolska jest trochę tańsza a pozatym wszystko zależy od marki instalatora i portfela inwestora :D

Awatar użytkownika
luxus
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 457
Rejestracja: 22 gru 2007, 20:29
Lokalizacja: CK
Re: Koszt wykonania instalacji co, wod-kan, gaz w domku jedn

autor: luxus » 03 kwie 2010, 19:50

zalezy jak lezy.... moze ktos Ci to wykonac np za 3800 ....reszte odbije sobie na materiale :) a tak konkretnie... to tak jak pisza koledzy taka robota to ok 6000 zł


Wróć do „Instalacje gazowe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Dot [Bot] i 12 gości

Gotowe projekty domów