ocieplenie sufitu w pokoju

Trudno wątpić, że docieplenie budynku jest opłacalną inwestycją. Ale jak wykonać docieplenie budynku? Jakie materiały wybrać? Jakie są dostępne technologie? Czym się różnią? Odpowiedzi wszystkie pytania dotyczące docieplania budynków znajdziesz w tym dziale.

Moderator: Redakcja e-izolacje.pl

xyzx
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 29 gru 2009, 11:21
ocieplenie sufitu w pokoju

autor: xyzx » 29 gru 2009, 14:17

witam. mam mały problem. mieszkam w bloku i gdy przychodzi zima pani mieszkająca nademną i pan miszkający nad nią wyprowadzają się do małego pokoju. a więc nad dużym pokojem w całym pionie nikt nie grzeje. gdy przychodzą mrozy i chcę ogrzać pokój wszystko ciepło ucieka do góry. planuje ocieplić sobie sufit i chciałbym sie doradzić czym byście mi radzili. czy zwykły styropian siatka i klej czy może kasetony coś by pomogły czy może macie jakiś inne pomysly? z góry dziękuje

JASIU210
Początkujący
Początkujący
Posty: 21
Rejestracja: 20 maja 2008, 9:25
Lokalizacja: Jędrzejów
Re: ocieplenie sufitu w pokoju

autor: JASIU210 » 29 gru 2009, 17:25

NIE polecają niby Styro wewnątrz ale ja na twoim miejscu położył bym tak jak napisałeś styropian siatka i klej dla lepszego efektu wizualnego na to jeszcze kasetony

xyzx
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 29 gru 2009, 11:21
Re: ocieplenie sufitu w pokoju

autor: xyzx » 29 gru 2009, 21:25

a dlaczego nie polecaja może sie coś niepożądanego z nim robić czy co

JASIU210
Początkujący
Początkujący
Posty: 21
Rejestracja: 20 maja 2008, 9:25
Lokalizacja: Jędrzejów
Re: ocieplenie sufitu w pokoju

autor: JASIU210 » 29 gru 2009, 23:03

ŻE ściany niby nie oddychaja ale jesli to sufit i nie ma na nim wilgoci ja zastosowal bym to co napisales.
bo chcac położć wełne to znów płyty trzeba kłaść a wiadomo jak to na suficie ;/ ja zastosowal bym styro


Wróć do „Docieplanie budynków”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Xorock i 15 gości

Gotowe projekty domów