Z czego najlepiej wybudowac dom?

Zakup mieszkania jest poważną inwestycją, często na długie lata. Dlatego dobrze jest sprawdzić, czy deweloper, od którego chcemy je kupić jest rzetelny, a budowane przez niego mieszkania ? funkcjonalne i dobrze wykonane. W tym dziale możesz poznać opinie na temat różnych deweloperów.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

kawa
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 13 kwie 2008, 23:21
Z czego najlepiej wybudowac dom?

autor: kawa » 13 kwie 2008, 23:38

Będę nie długo budował dom i z czego najlepiej go wybudować?
pozdrawiam

tk_77
Początkujący
Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 24 kwie 2008, 21:39
Lokalizacja: Kraków

autor: tk_77 » 24 kwie 2008, 21:59

beton, stal, ceramika, drewno....... :lol:

może więcej konkretów w pytaniu???

molok78
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 478
Rejestracja: 30 gru 2007, 13:43
Lokalizacja: google

autor: molok78 » 25 kwie 2008, 18:51

Jedntm z lepszych materiałów bud. jest beton komurkowy,nazywany suporeksem. Bloczki z suporeksu nie są tanie ale spełniają wszelkie wymagania budowlane :wink:

BUDOTEX
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 26 kwie 2009, 7:57
Lokalizacja: Wrocław

autor: BUDOTEX » 26 kwie 2009, 13:32

Najważniejszą sprawą o jakiej warto pamiętać przy wyborze własnego domu to ta czy aby na pewno mój wybór daje mi przekonanie że wybrałem najlepszą ofertę z możliwych. ARDE Haus nie ma do ukrycia nic przed swoimi klientami dlatego pragniemy pochwalić się przed Państwem z jakich materiałów budujemy wszystkie nasze domy. Materiały te powodują iż dzięki swojej wysoce zaawansowanej myśli technicznej możemy z czystym sumieniem powierzyć ich stosowanie wykwalifikowanej kadrze wykonawców na naszych budowach.Konkretne sprecyzowanie ich jakości oraz niezmienności są dla nas fundamentem w odróżnieniu domów ARDE Haus od innych tel kont.669826237 lub gg:7133114
BUDOWA DOMÓW NA DZIAŁCE KLIENTA

skwarek_ms
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 11 gru 2009, 15:33
Kontaktowanie:
Re: Z czego najlepiej wybudowac dom?

autor: skwarek_ms » 11 gru 2009, 15:53

Ja słyszałem o technologi keramzytowej czy jakoś tak...ponoć świetne. Dom powstaje ze specjalnie wcześniej sporządzonych bloków. Czas budowy domu jest bardzo krótki a koszty niskie. W tej technologi buduje m.i. firma komplex-bud. Zajmują się sprzedażą działek, domów i mieszkań, ale myślę że o samej technologi też co nieco mogą powiedzieć.

kluiwert1
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 15 kwie 2010, 10:19
Re: Z czego najlepiej wybudowac dom?

autor: kluiwert1 » 15 kwie 2010, 10:30

jak w temacie, zauważyłem że piszecie na temat z czego zbudować dom, a ja mogę wam powiedzieć z jakiej technologi.Jedną z lepszych może być Remmers .Tam produkty wykonywane są z największą dbałością i precyzją.


Wróć do „Opinie o deweloperach”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 31 gości

Gotowe projekty domów