Malowanie natryskowe agregatem hydrodynamicznym

Zastanawiasz się z czego budować ściany? Chcesz wiedzieć jakie wykonać tynki? Szukasz pomysłu na ciekawe wykończenie elewacji? W tym dziale znajdziesz porady i inspiracje.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

lukasz12_34
Początkujący
Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 08 gru 2009, 16:31
Malowanie natryskowe agregatem hydrodynamicznym

autor: lukasz12_34 » 08 gru 2009, 16:40

witam!
Mysle o otworzeniu firmy zajmujacej sie malowaniem natryskowym duzych powierzchni np hal. zastanawiam sie tez nad tapetami natryskowymi i gladziami. czy ktos ma doswiadczenie w tym temacie?

SqRa
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 28 wrz 2009, 19:39
Re: Malowanie natryskowe agregatem hydrodynamicznym

autor: SqRa » 10 gru 2009, 18:47

Dobry sprzęt do malowania natryskowego można kupić za 5k do szpachlowania około 23k
Problem w tym że w malowaniu dużych powierzchni takich jak hale jest dosyć duża konkurencja wiec proponuje się nie ukierunkowywać tylko na duże powierzchnie. Na początku trochę trudno o takie zlecenie, wiec zalecam nie rezygnować z prac 100, 200 czy 300m2
Sam mam taką firmę i wiem co pisze :)

lukasz12_34
Początkujący
Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 08 gru 2009, 16:31
Re: Malowanie natryskowe agregatem hydrodynamicznym

autor: lukasz12_34 » 11 gru 2009, 21:37

Mnie interesuje sprzet do szpachlowania i malowania. Zdaje sobie z tego sprawe ze na poczatku nie ma co przebierac w zleceniach. a co myslisz o malowaniu elewacji i dachow? jak z zleceniami w okrecie zimowym? chcialbym sie dowiedziec jak wyglada zapotrzebowanie na usluge?

SqRa
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 28 wrz 2009, 19:39
Re: Malowanie natryskowe agregatem hydrodynamicznym

autor: SqRa » 14 gru 2009, 20:56

Malowanie elewacji i dachów to bardzo dobry pomysł, tu nie ma takiej konkurencji. Przy elewacji są duże koszty jak rusztowanie czy sam czas potrzebny do złożenia i przestawienia tego rusztowania, Dachy to też ciekawy pomysł ale należy posiadać odpowiedni sprzęt i umiejętności bo jest to praca na dużej wysokości i nie można sobie pozwolić na błędy. Ceny za takie usługi są dosyć wysokie. A jeśli chodzi o zlecenia to wszystko zależy od reklamy i dobrej renomy firmy.

lukasz12_34
Początkujący
Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 08 gru 2009, 16:31
Re: Malowanie natryskowe agregatem hydrodynamicznym

autor: lukasz12_34 » 15 gru 2009, 8:26

A Ty czym sie zajmujesz malowanie i szpachlowaniem, czy tylko malowaniem? masz jeden agregat, czy jeden do spachlowania a drugi do malowania? z tego co widze to chyba dopiero zaczynasz rozkrecac firme

SqRa
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 28 wrz 2009, 19:39
Re: Malowanie natryskowe agregatem hydrodynamicznym

autor: SqRa » 15 gru 2009, 12:57

Zajmuje się malowanie i szpachlowanie. Obecnie rozkręcam własną firmę, wcześniej pracowałem w tej samej branży, stąd wiem jak to funkcjonuje. A jeśli chodzi o agregat to na razie mam jeden do szpachlowania i malowania

lukasz12_34
Początkujący
Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 08 gru 2009, 16:31
Re: Malowanie natryskowe agregatem hydrodynamicznym

autor: lukasz12_34 » 15 gru 2009, 17:42

W jakim województwie działasz i jakie sa tam ceny za robote?

SqRa
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 28 wrz 2009, 19:39
Re: Malowanie natryskowe agregatem hydrodynamicznym

autor: SqRa » 16 gru 2009, 14:01

Małopolska
ceny 12 zł szpachlowanie i 7 zł malowanie
a Ty w jakim woj. Planujesz działać?

lukasz12_34
Początkujący
Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 08 gru 2009, 16:31
Re: Malowanie natryskowe agregatem hydrodynamicznym

autor: lukasz12_34 » 16 gru 2009, 15:20

Ja chce dzialac w lubelskim. Musze sie zorietowac czy da sie na tym wyjsc na swoje. To jest cena za sama robocizne czy z materialem? Uzywasz specjalnych farb do agregatu?

lukasz12_34
Początkujący
Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 08 gru 2009, 16:31
Re: Malowanie natryskowe agregatem hydrodynamicznym

autor: lukasz12_34 » 22 gru 2009, 8:40

Jaki agregat polecicie mi do malowania i nanoszenia gładzi?

Ewbudlipsko
Początkujący
Początkujący
Posty: 18
Rejestracja: 21 sty 2010, 15:38
Lokalizacja: Lipsko
Kontaktowanie:
Re: Malowanie natryskowe agregatem hydrodynamicznym

autor: Ewbudlipsko » 21 sty 2010, 15:48

Czesc.
A moze chcesz kupic malo uzywany agregat malarski/
Tecnover? Uzywany raptem 3 razy :)
Pozdrawiam
Ocieplenia budynkow, tynki cementowo - wapienne z agregatu.

MONKEY
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 24 sty 2010, 12:08
Lokalizacja: Krakow
Kontaktowanie:
Re: Malowanie natryskowe agregatem hydrodynamicznym

autor: MONKEY » 30 sty 2010, 20:57

panowie, pomozecie wybrac jakis agregat do malowania malych powierzchni, domy mieszkania, niemam na ten temat zielonego pojecia, jakies firmy szukac agregatu, jaki powinien byc czy tlokowy, membranowy czy jeszcze inny, pomozecie cos wybrac do 4000 zl pomozecie cus?
Zajmuje sie wykańczaniem wnetrz, w zakresie malowanie, gladzie gipsowe, suche tynki, tapety natryskowe dialcolor, panele podlogowe, flizowanie, itd, wolni od nałogów, nie palący, nie pijący :D

malowanie-dachow
Początkujący
Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 10 mar 2010, 17:25
Lokalizacja: Lubień
Kontaktowanie:
Re: Malowanie natryskowe agregatem hydrodynamicznym

autor: malowanie-dachow » 10 mar 2010, 17:44

Witam. Jeśli chodzi o malowanie dachów to za 4000zł to z ciekawych sprzętów mogę polecić CAMPBELL HAUSFELD PS240F. Na początek wystarczy. Ja się na tym sprzecie uczyłem. Zapasowe części dostępne. Serwis prosty. Dokładnie czyścić po pracy-ale to chyba wiadomo...

Pozdrawiam
Profesjonalne malowanie dachów

MONKEY
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 24 sty 2010, 12:08
Lokalizacja: Krakow
Kontaktowanie:
Re: Malowanie natryskowe agregatem hydrodynamicznym

autor: MONKEY » 10 mar 2010, 23:11

ale ja potrzebuje do malowania, wewnatrz domow i mieszkan, farbami emulsyjnymi i ewentualnie czasem lakierami..
Zajmuje sie wykańczaniem wnetrz, w zakresie malowanie, gladzie gipsowe, suche tynki, tapety natryskowe dialcolor, panele podlogowe, flizowanie, itd, wolni od nałogów, nie palący, nie pijący :D

mirek-skowronek
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 25 kwie 2010, 19:55
Re: Malowanie natryskowe agregatem hydrodynamicznym

autor: mirek-skowronek » 25 kwie 2010, 21:09

Witaj
Jezeli chcesz startowac z malowaniem na lubelszczyznie to odrazu moge ci powiedziec ze ciezki temat .Ja posiadam agregat do malowania od 2 lat i poza 2 wiekszymi halami maluje w wiekszosci domki co jest malo oplacalnym interesem jezeli chcesz tylko z tego zyc
ale zycze powodzenia
Mirek :lol:


Wróć do „Ściany elewacje fasady ”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości

Gotowe projekty domów