Jak porównać kredyty?

Masz niepotrzebne materiały budowlane, akcesoria, narzędzia, elementy wyposażenia, itp.? Tutaj możesz zamieścić ogłoszenie i znaleźć kupca na nie.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

akrobataa
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 16 mar 2010, 21:33
Jak porównać kredyty?

autor: akrobataa » 30 mar 2010, 11:11

Porównywarki kredytów to strony internetowe, z pomocą których porównywać można ze sobą oferty kredytowe różnych banków. Z pomocą porównywarki kredytowej z łatwością można porównywać ze sobą kredyty według najróżniejszych kryteriów, takich jak oprocentowanie, opłaty dodatkowe, prowizje i wielu innych. Internetowe porównywarki finansowe dają, możliwość zapoznania się z tym co mają do zaoferowania poszczególne banki i wybrania najlepszej ofert. Wszystko to w zaciszu domowym, za pośrednictwem sieci internetowej.

Z pomocą porównywarki dowiedzieć można się o wszystkich kosztach jakie wiążą się z zaciągnięciem danego kredytu. Dane dostępne w tego typu serwisie przesyłane są przez banki oraz aktualizowane na podstawie informacji płynących z rynku finansowego.

Korzystając z porównywarki masz pełną swobodę wyboru banku, z którym chcesz się skontaktować. Nie wywiera na ciebie presji doradca finansowy, któremu spieszy się akurat do kolejnego klienta. Zdarza się też, że doradcy finansowi promują produkty finansowe, z których otrzymują wyższe prowizje, korzystając z porównywarki dysponujesz niezależnym źródłem informacji dającym pełny obraz zalet i wad poszczególnych ofert.

Marcelinka
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 15 kwie 2010, 14:03
Re: Jak porównać kredyty?

autor: Marcelinka » 20 kwie 2010, 10:57

Ja osobiście korzystałam z expandera przy kredycie na dom, generalnie byłam bardzo zadowolona, zawsze można sie do nich wybrać i poprosić o pomoc.

viki42
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 89
Rejestracja: 16 gru 2015, 10:54
Re: Jak porównać kredyty?

autor: viki42 » 05 gru 2017, 17:55

Wszystko zależy od tego jakiego kredytu szukacie. Porównywarki tak, ale nic nie zastąpi profesjonalnego doradztwa. Ja kilka razy miałam okazję korzystać z usług doradców z Probitas Finance. Porządna firma i faktycznie potrafią pomóc. Tutaj http://www.probitasfinance.pl/pl/start/ namiary gdybyście szukali.

olek32
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 43
Rejestracja: 28 wrz 2015, 17:52
Re: Jak porównać kredyty?

autor: olek32 » 26 sty 2018, 10:05

Znam dobrze firmę Probitas Finance. Mam mały biznes i ciągle mi czegoś potrzeba w temacie finansowania kolejnych inwestycji. I nigdy mnie nie zawiedli. Także od siebie też polecam.

rozalia
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 539
Rejestracja: 03 paź 2013, 13:08
Re: Jak porównać kredyty?

autor: rozalia » 25 kwie 2018, 7:35

W internecie jest sporo porównywarek kredytowych, na pewno warto z nich skorzystać


Wróć do „Posiadam niepotrzebne - drobne ogłoszenia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

Gotowe projekty domów