Opinia www.Geo-Technika.pl - POZYTYWNIE

Wybór wykonawcy często decyduje o tym, czy budowa lub remont domu będzie miłym wspomnieniem, czy trudnym przeżyciem, a dom - wymarzonym miejscem do mieszkania czy katalogiem błędów. Jak wybrać dobrego, rzetelnego wykonawcę? Tu możesz polecić sprawdzone ekipy i poznać opinie o wykonawcach, których zamierzasz zatrudnić.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

piotr226
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 02 lis 2009, 16:54
Opinia www.Geo-Technika.pl - POZYTYWNIE

autor: piotr226 » 15 kwie 2011, 8:57

Witam serdecznie.

Mój fundament jest już wylany ale chciałbym się podzielić opinią (przynajmniej moją) jak widziałem podzielaną przez innych forumowiczów odnośnie firmy geologicznej wykonującej wiercenia geotechniczne wraz z dokumentacją i oceną przydatności gruntu dla "posadowienia" fundamentu.

Wiercenia i ocenę wykonywał dla mnie Pan Wojciech Peisert. Prowadzi on działalność w zakresie geologii, hydrogeologii, geotechniki. Jak mnie informował nie ogranicza się tylko do rejonu Poznania ale działa w całej Wielkopolsce i zachodniej części naszego kraju.

Cechą, która mnie bardzo przypasowała była oczywiście CENA oraz JAKOŚĆ WYKONANIA wierceń, oceny itd. potwierdzona przez mojego Projektanta.
Pan Wojciech wykonał wiercenia w ciągu jednego dnia (sobota) natomiast informację o gotowej do odbioru dokumentacji otrzymałem w środę. Nie miałem pieniędzy także dokumentację odebrałem po tygodniu... i tutaj KOLEJNY PLUS. Spotkałem się z pełną wyrozumiałością ze strony Pana Wojciecha i nie było żadnego zamieszania jeśli chodzi o kwestie finansowe.

Wykonywane miałem 3 wiercenia po 3 metry głębokości wraz z badaniami laboratoryjnymi gliny na której miał być posadowiony mój fundament. PRZYGOTOWANO DLA MNIE PROMOCJĘ i nie zapłaciłem za dokumentację geotechniczną... Dojechać musieli do mnie 20 km z Poznania.
Cena końcowa razem z podatkiem wyniosła mnie 1500 zł.
Kiedy porównywałem sobie potem tego typu "przyjemności" to inni wołali za taki sam zakres prac wraz z wierceniami, badaniami laboratoryjnymi, dokumentacją i dojazdem ponad 2 tys. zł... Oczywiście nie mówię tutaj o studentach, którzy mogą przyjechać i wywiercić taniej, ale chyba trzeba wtedy wziąść na poprawkę jakość wykonanych prac...

Jak dla mnie mam świadomość dobrze wykonanej pracy, spokój związany z poprawnością wykonania posadowienia fundamentu, ktory jest przecież główną podwaliną przyszłego domu...

To chyba na tyle. Jeśli będą jakieś pytania to postaram się odpowiedzieć, ale nie często bywam na forum ;)

Wiesław66
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 07 cze 2011, 11:39
Lokalizacja: Owińska
Re: Opinia www.Geo-Technika.pl - POZYTYWNIE

autor: Wiesław66 » 07 cze 2011, 11:56

Geo-Technika.pl wykonała dla mnie dokumentację geotechniczną dla potrzeb posadowienia domu o powierzchni 156 m2 bez podpiwniczenia.
Muszę pochwalić Geo-Technikę za naprawdę sprawne i niezwykle dokładne wykonanie dokumentacji geotechnicznej. CENA NA PRAWDĘ KONKURENCYJNA !
Na odbiór przyjechał Pan Wojciech Peisert i poświęcił mi godzinę na dokładne omówienie dokumentacji i rozwianie wszelkich moich wątpliwości.

Dokumentacja niezwykle się przydała, gdyż okazało się, że posadowienie można wykonać do głębokości maksymalnie 0,8 m a w związku z występującą warstwą nienośną na nachylonej działce zapadła dzięki temu decyzja z moim projektantem o wykonaniu fundamentu schodkowego.

Dokładnie, miło, w temaci i za normalne pieniądze.

Polecam!

Helcia1234
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 19 lut 2010, 21:59
Lokalizacja: Koziegłowy
Re: Opinia www.Geo-Technika.pl - POZYTYWNIE

autor: Helcia1234 » 28 cze 2011, 9:00

Witajcie.

Dla nas również wykonywali wiercenia pod budowę naszego domu.

Było to już jakiś czas temu ale pamiętam bardzo miłą obsługę i elastyczność w stosunku do klienta.

Najważniejsze, że cena przystępna, i że projektant był zadowolony z dokumentacji geotechnicznej i nie miał zastrzeżeń...

Gracjan
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 18 sie 2011, 22:10
Re: Opinia www.Geo-Technika.pl - POZYTYWNIE

autor: Gracjan » 18 sie 2011, 22:12

Polecam forumowiczom tego wykonawcę. Solidnie i szybko. Zależało mi na czasie bo musiałem uiścić vadium a nie wiedziałem czy z działką jest wszystko ok. Działka pod Murowaną Gośliną. Fundamenty wylane szczęśliwie...

Miło i KONKRETNIE.

Pozdrawiam

ela43
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 15 lis 2011, 10:30
Re: Opinia www.Geo-Technika.pl - POZYTYWNIE

autor: ela43 » 15 lis 2011, 10:45

Nigdy nie pisuję na forach internetowych. Jednak zgodnie z prośbą Pan Wojciecha Peisert postanowiłam to uczynić.

Pan Wojciech wykonywał dla mnie całą dokumentację geotechniczną dla potrzeb posadowienia piętrowego domu niedaleko Kórnika.

Pan Wojciech został mi polecony przez moich znajomych, którym wykonywał ekspertyzę geotechniczną oraz studnię na ich potrzeby.
Obecnie w Urzędzie Gminy Kórnik aby uzyskać pozwolenie na budowę trzeba przedkładać dokumentację geotechniczną czy rozpoznanie geologiczne.
Składałam dokumentację wykonaną przez Pana Wojciecha i przeszła ona bez zastrzeżeń a wiem (z przykładu moich znajomych), że często urzędnicy mają różnego typu zastrzeżenia co do tego typu dokumentacji, które wykonują często zwykli geolodzy nie posiadający do tego typu zadań kompetencji.

Jestem zadowolona i spokojnie mogę polecić Pana Wojciech oraz Firmę Geo-Technika.pl innym forumowiczom.

MonikaNiepruszewo
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 13 kwie 2012, 10:18
Lokalizacja: Niepruszewo
Re: Opinia www.Geo-Technika.pl - POZYTYWNIE

autor: MonikaNiepruszewo » 13 kwie 2012, 10:41

My trafiliśmy na Geo-Technikę.pl z polecenia.

Nasi znajomi postawili 3 lata temu dom pod poznaniem i badania mieli wykonywane właśnie przez ww. firmę.

Na prośbę przyjedzie z pracownikiem właściciel, który zajmuje się kwestiami geotechnicznymi - Pan Wojciech Peisert.

Znajomi mieli do czynienia z "tanimi" i małymi firmami z poznania, gdzie pracami geotechnicznymi zajmowali się nie geotechnicy a zwykli geolodzy... Dokumentacje były wyśmiewane m.in. w urzędach gmin i uznawane jako niewiarygodne.
Z polecenia wybraliśmy firmę Pana Wojciecha.
Nawet gdyby skasowali nas więcej to i tak warto, gdyż traktują klienta bardzo dobrze. Pomimo tego, iż nie załapaliśmy się na "wiosenną promocję" to i tak mieliśmy policzone mniej za wiercenia i dokumentację. 0 problemów z dobrze napisaną dokumentacją. W terenie na prawdę się przykładają. U nas pracowali od rana do zmroku.

Widzę, że nie jestem pierwsza, która poleca samego Pana Wojciecha. Myślę jednak, że ze względu na profesjonalizm podejścia do kwestii merytorycznych jak i personalnych mogę tę osobę polecić na tych stronach.

Tomczyk_Sk
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 14 kwie 2012, 9:59
Lokalizacja: Skórzewo
Re: Opinia www.Geo-Technika.pl - POZYTYWNIE

autor: Tomczyk_Sk » 14 kwie 2012, 10:12

Ja trafiłem do Pana Wojtka najpierw poprzez wyszukiwarkę, następnie zobaczyłem wpisy na temat geo-techniki na tym forum.
Robiłem rozeznanie cenowe wcześniej u innych firm... Niby oferowali dla mojego zakresu wiercenia po 900 zł, ale jak przyszło co do czego to okazywało się, że muszę dwie stówki jeszcze dopłacić a to za to a to za tamto.
U Pana Wojtka uzyskałem ofertę, jak to nazwał pakietową, na którą składały się wiercenia, sondowania, dokumentacja itd. Wyszło ponad 1000 zł, ale mój architekt powiedział, że miał do czynienia z niejedną fuszerką (właśnie w małych firemkach, które oferują pracę za 700-900 zł) a zawartość merytoryczna opracowania jest żadna.
W geo-technice mam wszystko pięknie opisane, rozmowa przy odbiorze dokumentacji trwała 2h ;)... Zero problemów ze strony wykonawcy, odpowiedzi na wszystkie pytania oraz zapewnienie, że w każdej chwili mój architekt może dzwonić i pytać się o co chce.

Co najważniejsze wynikiem pracy nie jest tylko przekrój + 3 strony opracowania. Jest to pełna analiza sytuacji wraz z perspektywą dla podnoszenia się zwierciadła wody (co dla mnie było bardzo istotne).

Pozdrawiam i polecam.

Tomczyk_Sk
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 14 kwie 2012, 9:59
Lokalizacja: Skórzewo
Re: Opinia www.Geo-Technika.pl - POZYTYWNIE

autor: Tomczyk_Sk » 14 kwie 2012, 10:18

....

SGL
Re: Opinia www.Geo-Technika.pl - POZYTYWNIE

autor: SGL » 14 kwie 2012, 16:17

Prymitywna i CHAMSKA REKLAMA firemki której nie stać na kupno reklamy.

Udawać zadowolonych klientów... żenada.


ps. za te 750 zł brutto (teraz masz "promocje" albo zwyczajnie brak jakichkolwiek zleceń) robisz analizę na obecność metali ciężkich ? Chyba tak skoro takie peany pochwalne lecą o 'kompleksowej" dokumentacji i analiz :lol:

Sławek12
Aktywny
Aktywny
Posty: 146
Rejestracja: 02 lis 2009, 17:03
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:
Re: Opinia www.Geo-Technika.pl - POZYTYWNIE

autor: Sławek12 » 15 kwie 2012, 17:11

Jako przedstawiciel i pełnomocnik Geo-Technika będę się domagał od Pana wyraźnych przeprosin za przedstawianie nas w złym świetle oraz obrażania naszych Klientów. Natomiast od firmy administrującej niniejszym forum zbanowania Pańskiego konta. Również w innych wątkach na forum zachowuje się Pan nieprzyzwoicie.

Jak wskazują wypowiedzi innych urzytkowników Pańskie działania zawodowe są uznawane za "naciągactwo": posting.php?mode=reply&t=27644

Informuję, iż za zniesławienie mają zastosowanie odpowiednie przepisy Kodeksu Cywilnego

Adam1976
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 12 maja 2012, 18:34
Lokalizacja: Poznań
Pozytywna opinia dla geo-technika.pl

autor: Adam1976 » 12 maja 2012, 18:41

Na wstępie chciałbym napisać, że tak. Zostałem poproszony o dodanie swojej opinii na tym forum w stosunku do działalności Geo-Technika.pl
Tak. Zarejestrowałem się na forum specjalnie aby dodać pozytywny wpis (dlatego mój licznik jest taki niski).
Tak. Jestem zadowolony ze współpracy z Panem Wojciechem.
Tak. Inżynier, który zajmuje się moją budową nie miał zastrzeżeń co do stworzonej dokumentacji geotechnicznej, którą wymagały m.in. władze Urzędu Gminy.

P.S. Tak. Jeśli ktoś oczekuje współpracy z ludźmi konkretnymi, miłymi i specjalistami w dziedzinie to... Tak, mogę ich polecić.

Adam Piasecki

adomanczuk
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 06 sty 2013, 19:13
Lokalizacja: Leszno
Re: Opinia www.Geo-Technika.pl - POZYTYWNIE

autor: adomanczuk » 06 sty 2013, 19:25

Piszę aby polecić firmę geo-technika.pl

Wykonywali u mnie studnię wierconą, gdyż niestety o wodociągu można narazie zapomnieć. Na szczęście przyłącze prądu na miejscu już jest także będzie można wodę ze studni na potrzeby budowy pobierać. Studnia przyda się oczywiście również na późniejszym etapie.
Z racji tego, że mój architekt chciał mieć rozpoznanie geologii, a jak się również okazało bez takiego rozpoznania w gminie nie wydadzą mi pozwolenia na budowę, wykonywali u mnie również dokumentację rozpoznania geologii pod mój przyszły dom.

Pamiętam, że podejście do sprawy było rzeczowe i bez naciągania. Zapłaciłem za to za co musiałem, u innych zapłaciłbym jeszcze za niepotrzebne dodatkowe dokumenty. Robiłem rozeznanie także wiem o czym mówię.

Może i są tańsi od nich, ale nie oznacza to, że lepsi.

A. Domańczuk

IGarstka
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 11 kwie 2013, 10:33
Lokalizacja: Kostrzyn
Re: Opinia www.Geo-Technika.pl - POZYTYWNIE

autor: IGarstka » 11 kwie 2013, 10:41

geo-technika wykonywała dla nas rozpoznanie warunków gruntowo-wodnych.
Przede wszystkim prawdą jest to co przeczytałam w różnych postach na ich temat, tj. że można liczyć na dużą ilość informacji dodatkowych. Nie było problemu przy prośbie wykonania dodatkowego opracowania tekstowego. Bardzo dobry kontakt, o wszystkim informowali na bierząco w czasie pracy oraz kiedy przyszło do odbioru dokumentów.
Wysoki poziom opracowania wyników oraz podejścia i obsługi klienta.

Krajewski
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 24 kwie 2013, 8:03
Lokalizacja: Środa Wielkopolska
Re: Opinia www.Geo-Technika.pl - POZYTYWNIE

autor: Krajewski » 24 kwie 2013, 8:14

Również wiąłem tę firmę do pracy.
Miałem potrzebę wykonania studni na potrzebę budowy domu. Wykonywali również rozpoznanie geotechniczne dla potrzeb wykonania adaptacji fundamentów dla mojego projektu, który zakupiłem w internecie.
Pan Wojciech to solidna osoba i warto prosić aby zajął się wszystkim od A do Z.

kobylarz
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 07 paź 2013, 8:29
Re: Opinia www.Geo-Technika.pl - POZYTYWNIE

autor: kobylarz » 07 paź 2013, 8:38

Witam i potwierdzam dobre opinie o tej firmie. Prace w terenie wykonali szybko, jednak na opracowanie musieliśmy czekać 12 dni... Możliwe, że trochę jesteśmy sobie sami winni, że zwlekaliśmy ze wszystkim do teraz, kiedy wszyscy chcą zakończyć wszystko przed zimą... Jednak termin przekazania dokumentacji był nam znany od początku i sami na to przystaliśmy.
Bardzo dobry kontakt! Myślę, że można polecać dalej ;)


Wróć do „Porozmawiajmy o wykonawcach”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

Gotowe projekty domów