Oczyszczanie powierzchni sodą

Wybór wykonawcy często decyduje o tym, czy budowa lub remont domu będzie miłym wspomnieniem, czy trudnym przeżyciem, a dom - wymarzonym miejscem do mieszkania czy katalogiem błędów. Jak wybrać dobrego, rzetelnego wykonawcę? Tu możesz polecić sprawdzone ekipy i poznać opinie o wykonawcach, których zamierzasz zatrudnić.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Onysz12
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 65
Rejestracja: 11 mar 2020, 8:15
Oczyszczanie powierzchni sodą

autor: Onysz12 » 16 gru 2021, 13:19

Już od kilku osób słyszałem pochwały na temat oczyszczania sodą zniszczonych powierzchni i tak się zastanawiam czy do firmy nie kupić takiej maszyny. Często robimy zlecenia remontowe na budynkach różnych i stosujemy zazwyczaj piaskowanie. Jak ktoś z Was miał do czynienia z oczyszczaniem sodą i jest w stanie jakaś sensowną maszynę zaproponować to dajcie znać.

Maciuszek87
Aktywny
Aktywny
Posty: 150
Rejestracja: 15 lis 2019, 8:19
Re: Oczyszczanie powierzchni sodą

autor: Maciuszek87 » 20 sty 2022, 8:14

Ostatnio pracowaliśmy przy wykładaniu bruku na terenie parkingu przy kościele i jednocześnie prowadzili tam pracę przy wieży i oczyszczali mury. Tak w trakcie przerwy rozmawiałem z wykonawcą z ciekawości bo nie miał piaskarki tylko jakiś inny sprzęt. Podobno nowa technologia z USA. Ciekawy temat, bo faktycznie w trakcie tego oczyszczania było widać dużą różnice, szybko dość mu to szło. Więc rzeczywiście coś zamiast piaskarki na pewno znaleźć można.

Klimecki88
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 94
Rejestracja: 28 sty 2021, 14:51
Re: Oczyszczanie powierzchni sodą

autor: Klimecki88 » 18 mar 2022, 9:46

W przypadku SodaBlast Systems można założyć ciekawą firmę, oczyszczenie sodą to dobry rynek, bo klientów nie będzie brakować. Szybsze czyszczenie niż piaskarką, dużo bardziej efektywne, bo prędkość wyrzucania czyściwa znacznie wyższa niż przy piaskarkach a sprzęt też klasyfikuje się jako urządzenie eko.


Wróć do „Porozmawiajmy o wykonawcach”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

Gotowe projekty domów