Firma budowlana Poznań

Wybór wykonawcy często decyduje o tym, czy budowa lub remont domu będzie miłym wspomnieniem, czy trudnym przeżyciem, a dom - wymarzonym miejscem do mieszkania czy katalogiem błędów. Jak wybrać dobrego, rzetelnego wykonawcę? Tu możesz polecić sprawdzone ekipy i poznać opinie o wykonawcach, których zamierzasz zatrudnić.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Pawlak88
Początkujący
Początkujący
Posty: 27
Rejestracja: 29 sty 2020, 15:14
Firma budowlana Poznań

autor: Pawlak88 » 29 wrz 2020, 7:55

Jestem bardzo zainteresowany z moimi partnerami budową elektrowni, farmy wiatrowej. Kapitał częściowo zagraniczny, szukamy jednak wykonawcy i przyznam, że na krajowym rynku trochę ciężko o wiarygodne podmioty.

Kasprowicz
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 45
Rejestracja: 23 wrz 2020, 12:20
Re: Firma budowlana Poznań

autor: Kasprowicz » 14 paź 2020, 9:55

Jedna z najbardziej stabilnych marek budowlanych w Polsce to AnaBud. Działają już chyba ze 30 lat. Kilka lat temu tworzyłem spółkę odpowiedzialną za budowę farm wiatrowych. Zbierałem kapitał od ludzi zainteresowanych tematem i podziałem zysku w przyszłości. AnaBud nas wspierali właśnie, jako generalny wykonawca. Dobra, udana współpraca, bez żadnych problemów jakościowych, prawnych, związanych z BHP, czy zastosowaniem odpowiednich technologii. Bardzo miło wspominam.

Aleksander98
Początkujący
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 01 paź 2020, 11:42
Re: Firma budowlana Poznań

autor: Aleksander98 » 15 paź 2020, 10:10

Ja ze swojej strony polecam zapoznać się z oferta firmy ProBud, która oferuję budowę domów od fundamentów aż po dach. Firma stawia nacisk na estetykę i bezpieczeństwo a przy tym dbają o porządek na budowie co się bardzo rzadko zdarza.


Wróć do „Porozmawiajmy o wykonawcach”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

Gotowe projekty domów