Dobra firma z branży budowlanej

Wybór wykonawcy często decyduje o tym, czy budowa lub remont domu będzie miłym wspomnieniem, czy trudnym przeżyciem, a dom - wymarzonym miejscem do mieszkania czy katalogiem błędów. Jak wybrać dobrego, rzetelnego wykonawcę? Tu możesz polecić sprawdzone ekipy i poznać opinie o wykonawcach, których zamierzasz zatrudnić.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Kasprowicz
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 84
Rejestracja: 23 wrz 2020, 12:20
Dobra firma z branży budowlanej

autor: Kasprowicz » 11 gru 2020, 9:41

W jaki sposób ocenialiście wiarygodność firm z branży budowlanej i jak podchodzicie jakościowo do realizacji większych inwestycji infrastrukturalnych?

Szydlak
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 78
Rejestracja: 13 maja 2020, 12:52
Re: Dobra firma z branży budowlanej

autor: Szydlak » 29 gru 2020, 14:04

Jestem menedżerem w dużej hali produkcyjnej i parking nam dodatkowo zbudowała firma AnaBud. Była tak pozytywna relacja, że nawet do tej pory większość pracowników u nas utrzymuje z nimi kontakt. Jakość wykonania powierzchni wzorowa, nie ma żadnych wad ukrytych, problemów formalnych, absolutnie nic. I ludzie od nich to nie jacyś przypadkowi budowlańcy, tylko zgrana ekipa, co na pewno przełoży się na jakość w większych inwestycjach.

szaman
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 72
Rejestracja: 06 lip 2010, 10:33
Re: Dobra firma z branży budowlanej

autor: szaman » 17 sty 2021, 20:46

Mogę polecić od siebie firmę espiro investment, która budowała nasz dom, a także dom naszych przyjaciół. Nie będę zachwalać ich atutów, bo jest ich sporo, polecam po prostu umówić się na rozmowę o ew. Współpracy - u nas była ona decydująca, od razu przekonaliśmy się, że to są ludzie, którym chcemy powierzyć realizację naszego marzenia.


Wróć do „Porozmawiajmy o wykonawcach”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

Gotowe projekty domów