Dobra firma budowlana okolice Poznania

Wybór wykonawcy często decyduje o tym, czy budowa lub remont domu będzie miłym wspomnieniem, czy trudnym przeżyciem, a dom - wymarzonym miejscem do mieszkania czy katalogiem błędów. Jak wybrać dobrego, rzetelnego wykonawcę? Tu możesz polecić sprawdzone ekipy i poznać opinie o wykonawcach, których zamierzasz zatrudnić.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Kasprowicz
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 81
Rejestracja: 23 wrz 2020, 12:20
Dobra firma budowlana okolice Poznania

autor: Kasprowicz » 05 lis 2020, 8:13

Jestem bardzo zainteresowany z moimi partnerami budową elektrowni, farmy wiatrowej. Kapitał częściowo zagraniczny, szukamy jednak wykonawcy i przyznam, że na krajowym rynku trochę ciężko o wiarygodne podmioty.

edward321
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 64
Rejestracja: 28 maja 2015, 11:30
Re: Dobra firma budowlana okolice Poznania

autor: edward321 » 25 lis 2020, 15:01

Sprawdź portfolio Anabud, . Pomagają w stawianiu dużych obiektów handlowych i magazynowych praktycznie w całym kraju. Dobrze sobie radzą z pilnymi terminami. Znam ich, bo pracuję w sektorze okołobudowlanym powiedzmy, częściowo kapitał na inwestycje, oddłużanie, sprawy zleceń takich większych właśnie infrastrukturalnych. Wszystkiego po trochę ogólnie :) Ten kontakt do nich się przewija przez lata praktycznie cały czas, dlatego zostawiam namiary.
edo

bruno9
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 02 lip 2020, 11:07
Re: Dobra firma budowlana okolice Poznania

autor: bruno9 » 30 lis 2020, 14:46

A czy jest tu jakiś właściciel firmy, który nie wiem, z jakim programem online warto się rozliczać? To ważne i warto wybrać dobrze już na starcie, by potem nie mieć problemów. Ja odsyłam do Taxomatic, bo to jedno z lepszych oprogramowań dostępnych dodatkowo w tak atrakcyjnych cenach. Program oferuje świetne zabezpieczenia, możliwość korzystania z niego z telefonu komórkowego czy tabletu oraz darmowe aktualizacje.


Wróć do „Porozmawiajmy o wykonawcach”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

Gotowe projekty domów