Uszkodzone gonty bitumiczne

Dachówka ceramiczna, dachówka cementowa a może blachodachówka? Jeżeli stoisz obecnie przed takim wyborem to koniecznie musisz poradzić się innych którzy mają już te doświadczenia za sobą. Zapytaj się, które pokrycie dachowe jest najlepsze.

Moderator: Redakcja e-dach.pl

nero32
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 19 sty 2018, 16:05
Uszkodzone gonty bitumiczne

autor: nero32 » 19 sty 2018, 16:32

Witam. Jest to mój pierwszy post na tym forum, otóż potrzebuję porady, podczas wichury uszkodzony zotał dach pokryty gontem bitumicznym - gdzieś w okolicy połowy dachu na całej długości (12 metrów) pozrywało częściowo łuski gontu a na całej długości dachu pokrycie pękło łącznie z papą podkładową i tu pytanie czy istnieje możliwość naprawy, czy jedynie wymiana całego pokrycia uszkodzonej połaci. Nie ukrywam że walczę z firmą ubezpieczeniową która to stwierdził że mam na całej długości nabić pasek gontu :lol: . Wiem że opcja jest niemożliwa ponieważ woda leci z góry na dół więc i tak będzie się lało pod nabity gont. Według mnie jedyną opcją jest zerwanie starego pokrycia, nabicie nowej papy podkładowej i nowego gontu. W jaki sposób wypersfadować to firmia ubezpieczeniowej?

nero32
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 19 sty 2018, 16:05
Re: Uszkodzone gonty bitumiczne

autor: nero32 » 13 lut 2018, 6:50

przegladam to forum, stwierdzam że jest tutaj dużo fachowców ale fachowców od sprzedaż (nie kupuj blachy, nie mątuj gontów dachówka the best) i tu pytanie gdzie są prawdziwi FACHOWCY od mątażu i napraw. Nikt nie potrafi odpowiedzieć na proste pytanie jak naprwić to uszkodzenie.


Wróć do „Pokrycia dachowe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

Gotowe projekty domów