odśnieżanie dachów?! czy konieczne?

Dachówka ceramiczna, dachówka cementowa a może blachodachówka? Jeżeli stoisz obecnie przed takim wyborem to koniecznie musisz poradzić się innych którzy mają już te doświadczenia za sobą. Zapytaj się, które pokrycie dachowe jest najlepsze.

Moderator: Redakcja e-dach.pl

Benek
odśnieżanie dachów?! czy konieczne?

autor: Benek » 07 lut 2006, 17:41

Czy nie powinno się dachów w okresie opadów odśnieżać?
Jakis przepis ustawowy ?

Awatar użytkownika
Andrzej Wilhelmi
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 2153
Rejestracja: 22 lis 2005, 22:08
Lokalizacja: Łódź
Kontaktowanie:

autor: Andrzej Wilhelmi » 10 lut 2006, 21:44

Tragedia w Katowicach pokazałe, że dachy na takich obiektach powinny być monitorowane i odœnieżane w stosownym czasie. Od dawna prywatni właœciciele domów z płaskimi drewnianymi dachami przy większych opadach œniegu odœnieżajš. Dachy spadziste nie wymagajš odœnieżania a wręcz przeciwnie stosuje się płotki œniegowe blokujšce œnieg przed zsuwaniem się z dachu. Pozdrawiam.

student budownictwa
innowacje

autor: student budownictwa » 23 lut 2006, 12:29

Ostatnimi czasy problem nadmiernego śniegu zalegającego na dachach, skłonił mnie do opracowania taniego i szybkiego sposobu odśnieżania dachów. Moje rozwiązanie jest właśnie w fazie patentowania. Jednak wszystkich zainteresowanyh inwestowaniem w nowe technologie zapraszam:
mail kontaktowy: manhattanWTC@wp.pl

lucaskruszyna
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 54
Rejestracja: 05 lis 2019, 9:27
Re: odśnieżanie dachów?! czy konieczne?

autor: lucaskruszyna » 29 paź 2020, 13:13

My już dość długi czas współpracujemy z AlpinQ i mogę polecić. Firma sprawnie się organizuje, pracownicy przyjeżdżają ze sprzętem, oczywiście mają odpowiednie uprawnienia więc tak naprawdę wszystko kompleksowo prze nich zorganizowane, prace na wysokościach zaplanowane i wykonane w profesjonalny sposób. Jeśli ktoś będzie szukał opcji pod tym kątem to warto się zapoznać z ich propozycjami. Poza podstawowymi opcjami jak sprzątanie, odśnieżanie to mogą też wykonać jakieś prace remontowe.


Wróć do „Pokrycia dachowe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

Gotowe projekty domów