Czym wypełnić fugi pod panele winylowe?

Podłoga, nawet ta wykonana z najbardziej trwałych i odpornych na uszkodzenia materiałów, pod wpływem lat i użytkowania ulega zniszczeniu. Sprawdź jaką wybrać podłogę. Znajdziesz tu także informacje na temat pielęgnacji i konserwacji podłóg.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Pitahaya
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 08 sie 2023, 17:13
Czym wypełnić fugi pod panele winylowe?

autor: Pitahaya » 08 sie 2023, 17:20

Witam, chcę położyć panele winylowe na klik na kafle. Fugi mają około 5mm szerokości i nie wiem czym je wypełnić. Chciałabym żeby to było coś co w miarę szybko schnie bo pomieszczenie jest małe (4,4m2) i chcę to w miarę szybko ogarnąć. I najlepiej gotowe w wiaderku żeby nie bawić się z rozrabianiem.
Na to planuję położyć Podkład podłogowy Thermo compensation 5 mm 5.5m2 Axton (pod pomieszczeniem jest piwnica, zimą ciągnie zimno od podłogi, stare budownictwo). No i potem panele na to. Wszelkie uwagi mile widziane. Jestem laikiem ale chcę to sama ogarnąć :)

harta5
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 10 sie 2023, 12:09
Re: Czym wypełnić fugi pod panele winylowe?

autor: harta5 » 10 sie 2023, 12:29

Dziękuję wszystkim, którzy odpowiedzieli. Wygląda na to, że pasujące uszczelnienie jest prawie jednomyślną odpowiedzią. Zdecydowanie używając taśmy malarskiej z każdej strony i narzędzia do jej wygładzenia https://omegle.onl/ vshare .

Dzięki!

BTW, jak na częściowo wykończoną piwnicę, która jest mokra i brudna od psów i narzędzi ogrodowych, jestem całkiem zadowolony z tej podłogi. Wydaje się dobrze trzymać i bardzo łatwo się czyści.


Wróć do „Podłogi”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości

Gotowe projekty domów