Opinie o deweloperach

Zakup mieszkania jest poważną inwestycją, często na długie lata. Dlatego dobrze jest sprawdzić, czy deweloper, od którego chcemy je kupić jest rzetelny, a budowane przez niego mieszkania ? funkcjonalne i dobrze wykonane. W tym dziale możesz poznać opinie na temat różnych deweloperów.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

tomasz36
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 85
Rejestracja: 15 gru 2014, 17:43
Re: Opinie o deweloperach

autor: tomasz36 » 27 cze 2019, 17:46

Postaraj się umówić się na oglądanie mieszkań, gdy jest jeszcze widno. Łatwiej jest wtedy ocenić otoczenie i zauważyć ewentualne nieprawidłowości, zarówno w samym mieszkaniu jak i w budynku. Mogą one być mniej widoczne w sztucznym świetle. Ze względu na intensywną pracę zawodową, oglądanie mieszkań w ciągu dnia jest niełatwe dla wielu osób. Warto jednak w ten sposób przeprowadzić dodatkowe wizytacje przynajmniej w nieruchomościach, które szczególnie cię interesują.

Majaja
Aktywny
Aktywny
Posty: 176
Rejestracja: 17 kwie 2018, 13:00
Re: Opinie o deweloperach

autor: Majaja » 12 sie 2019, 12:52

Zdarzają, moi znajomi mieli duzy problem z deweloperem. Ja od razu wiedziałem, żeby kontaktować się z Home Invest, więc mnie niespodzianki ominęły. To sprawdzony deweloper z dobrą renomą, więc trzymają poziom.

agaj84
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 12 sie 2019, 15:08
Re: Opinie o deweloperach

autor: agaj84 » 14 sie 2019, 12:07

Myśle, że po wejściu ustawy deweloperskiej już nie dzieją się takie dramaty jak wcześniej, jednak trzeba dokładnie czytać wszystkie dokumenty i zapisy oraz terminy tam zawarte. Kupiłam mieszkanie od firmy Perfekt Bau http://perfektbau.pl/nowa-inwestycja-bl ... 15-lublin/ i mogę śmiało polecić. Wszystko przebiega bardzo dobrze.
Oczywiście dewelopera sprawdzałam odnośnie tego co wcześniej już wybudował tzn. czy miał opóźnienia czy były jakieś problemy z poprzednią realizacją i to mnie utwierdziło, że deweloper jest uczciwy i nie żałuje decyzji.


Wróć do „Opinie o deweloperach”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości

Gotowe projekty domów