CPM Development - Miły Dom Pęcice

Zakup mieszkania jest poważną inwestycją, często na długie lata. Dlatego dobrze jest sprawdzić, czy deweloper, od którego chcemy je kupić jest rzetelny, a budowane przez niego mieszkania ? funkcjonalne i dobrze wykonane. W tym dziale możesz poznać opinie na temat różnych deweloperów.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

adamekgrow
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 20 sty 2020, 17:54
CPM Development - Miły Dom Pęcice

autor: adamekgrow » 20 sty 2020, 17:59

Moi drodzy,
Chciałbym ostrzec Was przed zakupem mieszkania lub domu od dewelopera CPM Development, CPM Management i Miły Dom Pęcice / Villa Moderna pęcice (Inwestycje przy ul. Pilchowickiej, Startowa 3/5/7 oraz Parkowa 50/52/54. W spółkach prezesem jest Artur Walczuk z Warszawy. Na chwile obecną procesuje się z nim w sprawie inwestycji przy ulicy startowej, deweloper wyprowadził pieniądze i zszedł z budowy, jest już rok po terminie z umowy deweloperskiej. Budynek oddany wcześniej przy ulicy Pilchowickiej posiada wady, rozmawiałem z mieszkańcami, budynek przecieka, a wjazd jest wykonany niezgodnie z przepisami ppoż. W razie pytań zapraszam na grupy pilchowicka lub startowa na fb gdzie udzielimy odpowiedzi na pytania o tym oszustwie.

Franciszek91
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 22 lis 2020, 13:40
Re: CPM Development - Miły Dom Pęcice

autor: Franciszek91 » 22 lis 2020, 13:54

Dzień dobry,
byłem w przeszłości klientem tego developera i utrzymujemy kontakt od kilku lat. Mam w przeszłości kilka lat doświadczenia w branży developerskiej. Rozumiem Pana frustrację, z drugiej strony, znając sytuację, którą Pan opisał mogę powiedzieć, że z mojego doświadczenia przy takich inwestycjach (bądź mniejszych/większych) 9/10 developerów umyłoby ręcę i zostawiło klientów w bardzo nieciekawej sytuacji. Z tego co mi wiadomo inwestycje mimo wszystko zostaną dokończone dzięki właśnie uczciwemu podejściu do klientów, w kontraście do tego co Pan napisał. Ciężko zgodzić się z opinią, że jest to oszustwo... Takie sytuacje zdarzają się na rynku, są bardzo często niezależne od developerów a według mnie liczy się to jak firma zachowa się na sam koniec względem klientów, mimo niekorzystnych okoliczności. Tutaj developer mieszkania dokończy.

Pozdrawiam


Wróć do „Opinie o deweloperach”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

Gotowe projekty domów