Sklep Metalowiec (nick na Allegro "IdelaSpa")

Łazienka w stylu nowoczesnym czy klasycznym? Jaką wybrać armaturę łazienkową i kolor płytek? Wanna czy prysznic? Jak zaaranżować małą łazienkę w bloku? Takie pytania zadaje sobie każdy, kto ma przed sobą wizję remontu łazienki.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

zielony_x
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 20 sie 2010, 0:09
Sklep Metalowiec (nick na Allegro "IdelaSpa")

autor: zielony_x » 20 sie 2010, 0:11

Pragnę podzielić się moim przygodami z firmą Metalowiec z Jeleniej Góry.

Zakupiłem u nich na Allegro w maju kabinę prysznicową. Niestety remont się nieco opóźnił i dopiero ostatnio rozpakowałem brodzik (głęboki, 80x80) chcąc go zainstalować.
Okazało się jednak, że powierzchnie poziomych elementów wzdłuż ścian oraz powierzchnia płaska w rogu zamiast być nachylone do wnętrza brodzika są znacząco pochylone w kierunku ścian.
W takim układzie woda, po użyciu prysznica, zamiast spłynąć do kanalizacji pozostanie w powstałych wgłębieniach przy ścianach.
Doprowadzi to do osadzania się kamienia, a nawet może dojść do zagrzybienia brodzika (uszczelnienia silikonowego).
Złożyłem więc reklamację. Prosiłem o pilne załatwienie tematu z uwagi na kończący się remont i rychłe zakończenie prac przez wynajętą ekipę.
Oprócz wysłania reklamacji mail'em zadzwoniłem i uzyskałem zapewnienie od jednego z pracowników (Pana Wojciecha), że temat szybko załatwi.
Poprosił o zdjęcia i zapewnił mnie, że nawet jak wyślę je w piątek późnym wieczorem, to on tematem się szybko zajmie (jak to powiedział: "nie chodzę przecież spać z kurami").
Niestety na obietnicy się skończyło, a w podczas kolejnej z rozmów Pan Wojciech zamiast merytorycznie się odnieść do mojej reklamacji zaczął na mnie po prostu krzyczeć...
Co wykrzykiwał nie za bardzo wiem, gdyż poczułem się, delikatnie to ujmując, "nieco" skonfundowany i przerwałem połączenie. Nie przywykłem po prostu do takiego traktowania .
Takie podejście do klienta pozostawiam Waszej ocenie...
W efekcie całego procesu rozpatrywania reklamacji, po prawie dwóch tygodniach (cóż, że obiecano mi szybkie załatwienie tematu...), otrzymałem beztroską odpowiedź, że wszystkie ich brodziki tego typu są tak skonstruowane i nie stanowi to podstawy do uznania moich roszczeń w postaci wymiany brodzika na pozbawiony wad. Zaznaczam, że nigdzie w opisie nie było mowy, że brodziki posiadają taką wadę.
Nie pomogły argumenty, że taka konstrukcja jest zupełnie niezgodna z zasadami projektowania tego typu elementów (że o zasadach zdrowego rozsądku nie wspomnę) i stanowi de facto wadę konstrukcyjną. W odpowiedzi otrzymałem informację, że jestem niekompetentny i się na brodzikach nie znam, a Pan Wojciech uznał się za fachowca i wyrocznię w tym temacie.
Na chwilę obecną pozostaję z bublem zamiast pełnowartościowego brodzika i wdrażam przysługujące mi z mocy prawa procedury w celu wyegzekwowania na sprzedawcy wywiązania się z obowiązków wynikających z rękojmi i gwarancji.

Tak wyglądają fakty. Ocenę ich pozostawiam Wam.

Ja na pewno nie skorzystam już nigdy z usług tej firmy.

Jeżeli ktoś ma pytania w tym zakresie, to służę szerszą informacją przez telefon: 691-992-196.

Pozdrawiam

Marcin

Awatar użytkownika
2hd
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 56
Rejestracja: 08 kwie 2010, 7:35
Re: Sklep Metalowiec (nick na Allegro "IdelaSpa")

autor: 2hd » 23 sie 2010, 10:07

Jest to zarazem przestroga dla innych użytkowników,bo jeżeli faktycznie było tak jak piszesz,to firm anie wywiązała sie ze swojego zadania. Macie jakieś opinie na jej temat?

jola44
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 07 mar 2013, 22:12
Re: Sklep Metalowiec (nick na Allegro "IdelaSpa")

autor: jola44 » 07 mar 2013, 22:39

Witam,
ja mam podobne doświadczenia ze SKLEPEM METALOWIEC Z JELENIEJ GÓRY, moja historia przedstawia się następująco:
Zakupiłam na allegro 3 zestawy prysznicowe i 4 szklane mydelniczki do montażu, gdy dostałam przedmioty które były opisywane jako solidne i chromowane, okazało się że 2 zestawy prysznicowe były kompletowane z kilku innych - inne niż na zdjęciach w allegro do tego 1 zestaw był połamany, a "chromowane" części plastiku były pomalowane srebrną farbą która odpryskiwała.
Pisałam do sklepu e-maile bez odpowiedzi, potem zadzwoniłam, Pan kazał mi wysłać zdjęcia i opis problemu co też zrobiłam i poinformował mnie że się ze mną nazajutrz skontaktują - czego oczywiście nie zrobili. Gdy wysłałam im zwrot wadliwego towaru otrzymałam odpowiedź że szybko odeślą mi pieniądze.
Czekałam miesiąc czasu na zwrot moich pieniędzy, wykonałam 10 telefonów prosząc o zwrot kasy za każdym razem Pan mówił że jutro będą wysłane, gdybym nie interweniowała pieniędzy by do dziś nie było.
Do tego dostałam za małą kwotę zwrotu, która zresztą była ustalona z pracownikiem gdy miarka się przebrała postanowiłam wystawić na allegro negatywne komentarze opisujące problem...
I co - oczywiście sklep wystawił mi w rewanżu negatywa opisując że to wszystko to bzdura i że to ze mną jest coś nie tak.

RADZĘ WSZYSTKIM OMIJAĆ SKLEP SZEROKIM ŁUKIEM SĄ TO OSZU... NIE TRAKTUJE SIĘ TAK KLIENTA A POTEM GO OCZERNIA.

ZAMIAST SŁOWA PRZEPRASZAM NAZWANO MNIE KŁAMCZUCHĄ - WIELKIE DZIĘKI JEST TO "PROFESJONALNE" ZACHOWANIE.

Jolanta K.

kozako
Początkujący
Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 20 lut 2013, 15:54
Re: Sklep Metalowiec (nick na Allegro "IdelaSpa")

autor: kozako » 19 mar 2013, 16:37

fajny sklep z dobrą ofertą

CyprianG
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 04 mar 2021, 12:58
Re: Sklep Metalowiec (nick na Allegro "IdelaSpa")

autor: CyprianG » 04 mar 2021, 13:02

Mimo upływu lat, nadal są na rynku i nadal oszukują ludzi. Dziwne, że takie firmy mogą tak długo działać i być nie dość, że bezkarnymi, to skutecznie naciągać kolejnych klientów. Zapewne innych, tak jak i mnie złapali na niskie ceny..


Wróć do „Łazienki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości

Gotowe projekty domów