Polecam ciekawe i tanie szkolenie - Webinarium OZE

Kolektory słoneczną pochłaniają energię słoneczną i w inteligentny sposób i zamieniają ją na energię cieplną w naszych domach. Dowiedz się o wadach i zaletach kolektorów.

Moderator: Redakcja e-instalacje.pl

Kama678
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 01 lip 2017, 20:30
Polecam ciekawe i tanie szkolenie - Webinarium OZE

autor: Kama678 » 01 lip 2017, 20:39

11 lipca odbędzie się Webinarium OZE – pierwsze w Polsce transmitowane na żywo w Internecie szkolenie, które stanowi rzetelne przygotowanie do egzaminu z systemów fotowoltaicznych w Urzędzie Dozoru Technicznego. To ostatnia szansa na powtórkę, bo pierwsze egzaminy w nowej formule odbędą się już pod koniec lipca. Zgłoszenia na Webinarium przyjmowane są do 10 lipca. Szkolenie w formie transmisji na żywo prowadzić będzie dr. inż. Marcin Michalski – praktyk, teoretyk, naukowiec z zakresu Energetyki Odnawialnej. Koszt - tylko 80 zł!

Webinarium to doskonała oferta dla tych osób, które przeszły szkolenie podstawowe w akredytowanym ośrodku szkoleniowym i zamierzają się ubiegać o certyfikat instalatora mikro- (do 40 kWe) bądź małej (do 200 kWe) instalacji fotowoltaicznej w Urzędzie Dozoru Technicznego. Pierwsze egzaminy po ponadpółrocznej przerwie, spowodowanej oczekiwaniem na nowe rozporządzenie Ministerstwa Gospodarki w sprawie zasad wydawania akredytacji organizatorom szkoleń oraz prowadzenia egzaminów dla instalatorów mikro- i małych instalacji OZE, odbędą się już pod koniec lipca.

Zgodnie z rozporządzeniem w stosunku do wcześniejszych przepisów zmianie uległ zakres programowy szkoleń, a więc również zakres wiadomości wymaganych na egzaminie. Sam egzamin jest trudny i stosunkowo drogi (ponad 800 zł), ale warto się do niego solidnie przygotować, gdyż certyfikat Instalatora daje dodatkowe korzyści w postaci większego zaufania wśród obsługiwanych klientów, możliwości korzystania z dodatkowych dopłat, udziału w przetargach i promocji swej działalności za pośrednictwem strony UDT. Aby się zapisać, wystarczy wejść na stronę organizatora, klikając link:
http://atum.edu.pl/webinarium/

bobik5
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 400
Rejestracja: 11 sty 2017, 20:40
Re: Polecam ciekawe i tanie szkolenie - Webinarium OZE

autor: bobik5 » 22 lip 2017, 10:31

ja Ci polecam szkolenia eksperckie http://www.szkoleniaeksperckie.pl/lista ... nictwo#top takie szkolenie w zakresie budownictwa, czy nieruchomości przydają się świetnie jest potrzebujesz nabyć dodatkową wiedze w danym konkretnym twoim zakresie pracy.

Konsultant Viessmann
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 472
Rejestracja: 25 paź 2015, 9:14
Re: Polecam ciekawe i tanie szkolenie - Webinarium OZE

autor: Konsultant Viessmann » 10 sie 2017, 14:14

Witam, a ja zachęcam do zapoznania się z ofertą szkoleniową w ramach Akademii Viessmann!

Warto wiedzieć, że Akademia Viessmann prowadzi szkolenia dla projektantów, sprzedawców oraz wykonawców systemów grzewczych. Istotną grupę stanowią także przedstawiciele branż pokrewnych, jak między innymi architekci czy kominiarze.

Akademia Viessmann uczestniczy również w wielu sympozjach i prestiżowych konferencjach, gdzie uczestnikami są przedstawiciele różnorodnych grup zawodowych, organów administracji publicznej oraz środowisk naukowych i oświatowych.

Jako jedyna w Polsce tego typu, od początku 2003 roku prowadzi działalność również Szkoła Nowoczesnych Technik Grzewczych Akademii Viessmann, oferująca kompleksową 2-letnią formę kształcenia opartą o program Ministerstwa Edukacji Narodowej i Sportu.

Szkoła pozwala zostać specjalistą naszej branży młodym absolwentom szkół średnich i zawodowych. A, już aktywnym fachowcom umożliwia podniesienie kwalifikacji i uzyskanie państwowych dokumentów potwierdzających ukończenie nauki.
Absolwenci Akademii uzyskują tytuł zawodowy: Technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej.

Słuchaczem Akademii Viessmann może zostać każdy, kto posiada wykształcenie zawodowe lub średnie.
Nie ma przy tym znaczenia profil ukończonej szkoły.

Akademia jest dla osób, które chcą:

- zdobyć solidną wiedzę o systemach Odnawialnych Źródeł Energii (OZE) i umiejętność zastosowania jej w praktyce
- zdobyć nowe kwalifikacje zawodowe i znaleźć lepiej płatną pracę – rynek OZE dynamicznie się rozwija i będzie się rozwijał
- Akademia jest idealnym sposobem na zdobycie potrzebnej wiedzy jeśli chcesz pracować na własny rachunek – planujesz rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej
- na zajęciach dowiesz się również jak założyć i prowadzić własną firmę, sporządzić kosztorys i wiele więcej…

Zapraszam po szczegóły: [więcej informacji poprzez PW]

Zachęcam wszystkich zainteresowanych do zadawania pytań!

walery p
Aktywny
Aktywny
Posty: 163
Rejestracja: 20 maja 2016, 11:21
Re: Polecam ciekawe i tanie szkolenie - Webinarium OZE

autor: walery p » 25 sie 2017, 11:08

Jeśli szukasz dobrych szkoleń sprzedażowych, to polecam http://www.projektgamma.pl/szkolenia-ot ... przedazowe Są mega profesjonalni, każde zagadnienie jest szczegółowo omówione, o wszystko można spokojnie dopytać :) Jak dla mnie to jedna z najlepszych firm.

Adam6
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 44
Rejestracja: 11 lis 2016, 21:16
Re: Polecam ciekawe i tanie szkolenie - Webinarium OZE

autor: Adam6 » 30 sie 2017, 21:21

Warto pomyśleć o szkoleniach, nie tylko zawodowych. Na mindfulness association można zapoznać się z nurtem uważnego życia, poznać techniki panowania nad stresem i wiele innych przydatnych umiejętności.

rozalia
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 742
Rejestracja: 03 paź 2013, 13:08
Re: Polecam ciekawe i tanie szkolenie - Webinarium OZE

autor: rozalia » 08 wrz 2017, 10:45

Temat szkoleń jest raczej dość powszechny i bardzo często poruszany, zresztą w znaczniej części to od nich może zależeć dalszy rozwój firmy i pracowników, więc warto je robić, oczywiście wybierając takie, jakie będą najlepiej pasowały do potrzeb. Firm szkoleniowych nie brakuje i można profesjonalnie je wykonać chociażby przez firmy typu http://4change.pl/oferta/ oraz pewnie wielu, wielu innych, które w swoich ofertach mają wiele różnych kursów i szkoleń dostosowanych do różnych branż i potrzeb.

Adamila021
Aktywny
Aktywny
Posty: 147
Rejestracja: 20 lut 2017, 16:07
Re: Polecam ciekawe i tanie szkolenie - Webinarium OZE

autor: Adamila021 » 14 lis 2017, 12:02

człowiek uczy się całe życie, a ja jestem tego chyba najlepszym przykładem :D Ale w sumie lubie dowiadywać się nowych rzeczy i usprawniać swoją pracę, ale i także swoich pracowników :) Ostatnio natrafiłam na ciekawą ofertę szkolenia z zakresu sprzedażowego https://witalni.pl/oferta/szkolenia-otw ... sprzedazy/ może i wam też się przyda to, szczególnie przy negocjacjach z klientami/kontrahentami

Pantera26
Aktywny
Aktywny
Posty: 160
Rejestracja: 16 cze 2015, 18:20
Re: Polecam ciekawe i tanie szkolenie - Webinarium OZE

autor: Pantera26 » 27 lis 2017, 15:23

Ofert szkoleń obecnie jest na prawdę sporo. Szkolenia są w różnej tematyce i zakresie. Też jest możliwość otrzymania dotacji na takie szkolenia jak np. http://emt-systems.pl/inzynieria_materialowa.html, obecnie inżynieria materiałowa to bardzo dobry kierunek, więc jeśli tylko mamy możliwość warto tego typu szkolenia odbywać.

majoe
Początkujący
Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 25 paź 2017, 7:12
Re: Polecam ciekawe i tanie szkolenie - Webinarium OZE

autor: majoe » 16 gru 2017, 19:31

jak ktoś szuka informacji o fotowoltaice to jeszcze warto śledzić ten profil: [więcej na Facebooku] wrzucają tam właśnie ciekawostki różne. i można też zadawać pytania jak kogoś temat interesuje

Konsultant Viessmann
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 472
Rejestracja: 25 paź 2015, 9:14
Re: Polecam ciekawe i tanie szkolenie - Webinarium OZE

autor: Konsultant Viessmann » 18 gru 2017, 11:55

Witam,
skoro interesują Was szkolenia, to może są wśród Was studenci, którzy własnie kończą, lub obronili już swoje prace z zakresu techniki grzewczej. Piszę o tym dlatego, że firma Viessmann ogłosiła konkurs. Dokładnie, jest to konkurs na najlepszą pracę dyplomową dotyczącą nowoczesnych systemów grzewczych z zakresu inżynierii środowiska z zastosowaniem rozwiązań firmy Viessmann. Nagrodami głównymi w konkursie są dwa miejsca na dwumiesięczny, płatny staż w centrali firmy Viessmann w Allendorf (Eder) w Niemczech.

Złóż na uczelni swoją pracę dyplomową – licencjacką, inżynierską, magisterską, zbierz absolutorium, a później zgłoś ją do konkursu. W konkursie mogą brać również prace obronione po 1.01.2017.

Masz szansę wygrać nagrodę:
• płatny staż w centrali firmy Viessmann

Regulamin i karta zgłoszeniowa do pobrania TUTAJ: [więcej informacji poprzez PW]

Pozdrawiam i zachęcam do wzięcia udziału w konkursie!

asiax84
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 454
Rejestracja: 14 kwie 2015, 16:43
Re: Polecam ciekawe i tanie szkolenie - Webinarium OZE

autor: asiax84 » 30 gru 2017, 1:17

Ze szkoleniami nie warto godzić się na półśrodki, najlepiej jest wybrać takie szkolenie, które faktycznie czegoś nauczy, tak jest w przypadku pewnego szkolenia na sprzedawcę, więcej szczegółów znajdziesz tutaj


Wróć do „Kolektory słoneczne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

Gotowe projekty domów