Udrażnianie zlewu sprężyną elektryczną.

Wszystko o kanalizacji i odwodnieniu. Dział poświęcony poradom na temat najnowszym rozwiązaniom technologicznym związanymi z kanalizacją, drenażem i oczyszczaniem ścieków.

Moderator: Redakcja e-instalacje.pl

kakakiki
Początkujący
Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 30 kwie 2016, 10:51
Udrażnianie zlewu sprężyną elektryczną.

autor: kakakiki » 08 lip 2018, 22:34

Kiedy człowiek nie znał jeszcze zlewozmywaka, z brudnymi naczyniami radził sobie w ten sposób, że przemywał je popiołem, lub piaskiem. Dziś takie działania wydają się raczej śmieszne i niehigieniczne. Obecnie do mycia brudnych naczyń używa się zlewów, lecz i te powolutku, wydaje się, iż odchodzą do lamusa. No bo po co się męczyć skoro zmywarka umyje naczynia za nas?
Niestety wraz z podłączeniem zmywarki do instalacji kanalizacyjnej, zaczyna się proces osadzania się w rurach środków stosowanych w zmywarkach do mycia brudnych naczyń. Po prostu, te kostki i inne preparaty, które wkładane są do zmywarki zapychają rury. Powstaje z nich białawo-żółtawa bryła, która zapycha rury. Stosowanie różnego rodzaju "Kretów" daje zazwyczaj krótkotrwały efekt. Dobrą, a w zasadzie najlepszą metodą na usunięcie tego typu zatoru, jest sprężyna elektryczna.
hydraulik-warszawa.net hydraulik.jpg
Udrażnianie zlewu sprężyną elektryczną.

Z resztą niekiedy nasza domowa hydraulika jest tak zatkana, że i tak żadne inne metody, oprócz elektrycznej sprężyny nie pomagą w udrożnieniu, więcej tu: http://hydraulik-warszawa.net hydraulik Warszawa i okolice.

Wróć do „Kanalizacja i odwodnienia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

Gotowe projekty domów