Przydomowa biologiczna oczyszczalnia ścieków porady

Wszystko o kanalizacji i odwodnieniu. Dział poświęcony poradom na temat najnowszym rozwiązaniom technologicznym związanymi z kanalizacją, drenażem i oczyszczaniem ścieków.

Moderator: Redakcja e-instalacje.pl

aniaignacak
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 19 cze 2018, 17:47
Re: Przydomowa biologiczna oczyszczalnia ścieków porady

autor: aniaignacak » 19 cze 2018, 17:53

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIp ... sp=sf_link

Zapraszam do wypełnienia ankiety, która jest mi potrzebna do pracy magisterskiej. Ankieta składa się z 2 sekcji, pierwsza sekcja (pierwsza strona) dotyczy przydomowych oczyszczalni ścieków, a druga sekcja (druga strona) dotyczy szamba. Wypełnić należy tylko jedną sekcje (jedną stronę) w zależności jakie urządzenie posiadamy w swoim domu lub po prostu co uważamy, że jest lepsze. Z góry dziękuje

wojmat
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 21 mar 2014, 17:46
Re: Przydomowa biologiczna oczyszczalnia ścieków porady

autor: wojmat » 20 lut 2019, 1:06

Witam dla wszystkich kupujących oczyszczalnie biologiczne chcę odradzić kupno w firmie AQUA-LIVE z Żarek Kupiłem ją w 2016 roku mąż właścicielki podczas kupna bardzo miły do czasu zgłoszenia awarii minął rok .Po zgłoszeniu przestano odbierać ode mnie telefony ,serwis zjawił się po 1,5 miesiącu w tym czasie pozatykało mi wszystkie drenaże .Koparka i przekładanie rur w grudniu nie było to przyjemne .Serwisant zjawił się pod koniec stycznia i oświadczył że nasypałem bakterii i dla tego tak się dzieje , zapłaciłem 300 zł za wypompowanie zawartości do ogródka i wyczyszczenie filtrów ,po upływie miesiąca z powrotem to samo .Po ponownym zgłoszeniu serwisant przyjechał po 5 miesiącach ,(właściciel przez telefon jak odbierał powiedział żebym sobie znalazł inny serwis ) Ściek z oczyszczalni zabierała beczka co 2 tygodnie ,po przyjeżdzie serwisant stwierdził że pokręciłem w ustawieniach i dlatego tak się dzieje zapłaciłem kolejne 300zł .Po 3 tygodniach z powrotem to samo już nikt nie odebrał telefonu ode mnie.Złożyłem sprawę do rzecznika po miesiącu dostałem odpowiedz że właściciel załatwi sprawę polubownie a winą jest nieprawidłowy montaż oczyszczalni bo on jej nie montował .Oczywiście od tej pory się nie odezwał została mi sprawa sądowa ,ale koszty sądowe i rzeczoznawca są takie same jak koszt oczyszczalni i zrezygnowałem z sądu bo mnie było nie stać .Pewnie nie byłem pierwszym po tym jak załatwił sprawę z rzecznikiem ,ale na koniec roku przysłał mi życzenia listem poleconym żebym wiedział że mogę mu skoczyć .Tak że odradzam kupno oczyszczalni w firmie AQUA-LIVE z ŻAREK mam na to potwierdzenie wszystkie papiery od rzecznika ,reklamacje ,mail ,tel .sms, żeby nie być gołosłowny .

rannata
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 437
Rejestracja: 31 maja 2014, 13:25
Re: Przydomowa biologiczna oczyszczalnia ścieków porady

autor: rannata » 06 maja 2019, 8:11

Mi wiele wyjaśnił ten poradnik: http://urokliwydom.pl/dom/rodzaje-oczyszczalni-przydomowych-co-jest-istotne-kiedy-wybierasz-oczyszczalnie-przydomowa/ . Dzięki niemu poznałam rodzaje oczyszczalni przydomowych. Sądzę, że warto zebrać jak najwięcej wskazówek, zanim się zdecyduje na tego typu zbiornik.


Wróć do „Kanalizacja i odwodnienia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Yandex [Bot] i 10 gości

Gotowe projekty domów