Głośna praca oczyszczalni biologicznej.

Wszystko o kanalizacji i odwodnieniu. Dział poświęcony poradom na temat najnowszym rozwiązaniom technologicznym związanymi z kanalizacją, drenażem i oczyszczaniem ścieków.

Moderator: Redakcja e-instalacje.pl

Lacki_2006
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 11 gru 2019, 22:00
Głośna praca oczyszczalni biologicznej.

autor: Lacki_2006 » 11 gru 2019, 22:07

Witam
Mam pytanie przy domu mamy biologiczną oczyszczalnie ścieków do której pompowane jest powietrze poprzez pompę którą mamy w kotłowni niestety pompa jest bardzo głośna w pracy cały czas pompując powietrze do oczyszczalni wydaje głośmy szum w dzień już się do tego przyzwyczailiśmy lecz od paru dni przenieśliśmy sypialnie nad kotłownię i dźwięk ten jest nie do zniesienia podczas usypiania i tutaj mam pytanie nie liczę że można kupić pompę nie wydającą szumu patrzyłem i takich nie znalazłem pomyślałem że kupię programator i ustawię aby pompa wyłączała się na 4 godziny od 21:00 do 1:00 w nocy czyli w czasie gdy idziemy spać czy możecie doradzić czy nie wpłynie to negatywnie na pracę oczyszczalni ?
Z góry dziękuję za poradę.

sorus
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 30 kwie 2020, 13:35
Re: Głośna praca oczyszczalni biologicznej.

autor: sorus » 30 kwie 2020, 13:43

może wpłynąć negatywnie. najlepiej jakbyś skontaktował się z producentem oczyszczalni i przedstawił ten problem, powinien pomóc go rozwiązać


Wróć do „Kanalizacja i odwodnienia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości

Gotowe projekty domów