Materiały izolacyjne od jednego producenta, czy to beka?

Ochrona cieplna budynku ma największy wpływ na poziom komfortu użytkowania i koszty związane z jego ogrzewaniem. Jaki rodzaj styropianu wybrać do ocieplenia? Jaki tynk zewnętrzny na elewację? Na te i inne pytania odpowiedzą eksperci firmy Termo Organika.
Zmokrzycki
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 10 sie 2018, 13:53
Materiały izolacyjne od jednego producenta, czy to beka?

autor: Zmokrzycki » 10 sie 2018, 13:57

Mój wykonawca mówi, że zrobi mi jeszcze elewację we wrześniu, ale robi tylko na materiałach jednego producenta, żadnych składaków. To dobre praktyki, czy może beka?

Awatar użytkownika
Termo Organika
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 41
Rejestracja: 13 kwie 2015, 14:48
Lokalizacja: Kraków
Kontaktowanie:
Re: Materiały izolacyjne od jednego producenta, czy to beka?

autor: Termo Organika » 10 sie 2018, 14:51

Wykonawca ma w 100% rację, Kompletny System Ociepleń to zestaw materiałów od jednego producenta. Produkty zostały tak zaprojektowane, by ze sobą współdziałać i tworzyć stabilny układ chroniący budynek przez długie lata. Tylko zestaw od jednego producenta daje taką gwarancję, bo tylko takie zestawy przeszły odpowiednie badania. To tak samo jak z samochodami. Z jednej strony zaprojektowany samochód z gwarancją znanego producenta – z drugiej składak. Kompletny System Ociepleń Termo Organika oparty jest na sprawdzonym styropianie, który posiada Rekomendacje Instytutu Techniki Budowlanej RTQ ITB oraz przeszedł pozytywnie wszystkie kontrole prowadzone przez Główny Urząd Nadzoru Budowlanego (GUNB) https://termoorganika.pl/komunikat-jako%C5%9Bciowy ). Taki styropian gwarantuje trwałość izolacji cieplnej. Kompletny System Ociepleń Termo Organika objęty jest Aprobatą Techniczną (Krajowa Ocena Zgodności), w skład którego wchodzą: styropian, klej do styropianu, siatka, grunt, tynk i farba. Wszystkie produkty składające się na system są wytwarzane w oparciu o nowoczesne technologie i surowce renomowanych producentów. Żadna beka, eksperci zalecają stosowanie systemu ociepleń, w którym wszystkie składniki pochodzą od jednego producenta. Jeżeli poleca takie rozwiązanie wykonawca, to znaczy że jest profesjonalistą i ważny dla niego jest efekt jego pracy. Kompletny System Ociepleń daje gwarancję właściwej pracy całego układu, a to przekłada się na stałe obniżenie kosztów ogrzania. Dziś mało kto stawia na składane auta. Auto służy nam przez krótszy czas niż dom, więc tym bardziej warto przemyśleć kompletne rozwiązanie, które co istotne nie jest droższe niż składany system ociepleń.
e-doradca Termo Organika


Wróć do „Izolacje, systemy ociepleń Termo Organika”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

Gotowe projekty domów