studnia czy wodociag??

Instalacja wodna w mieszkaniu czy w domu to bardzo istotna kwestia. Jeżeli masz problem ze swoją instalacją wodną, nie wiesz jak ją rozplanować, jak zainstalować hydrofor, czy wykonać podłączenia, tutaj znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania.

Moderator: Redakcja e-instalacje.pl

szymon_17
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 75
Rejestracja: 13 mar 2019, 21:57
Re: studnia czy wodociag??

autor: szymon_17 » 30 kwie 2019, 13:00

Czasem po prostu nie ma wyboru i musi być wywiercona studnia, w obecnej sytuacji hydrologicznej naszego kraju zdecydowanie powinny być wiercone przez firmy z dużym doświadczeniem. Przed wierceniem trzeba też wykonać badanie gruntu. http://wiercenie-studni-malopolska.pl/ Małopolska czyli rejony Krakowa warto brać pod uwagę doświadczenie i referencje firmy która jest w tym biznesie od wielu lat.

gustaw11
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 25 mar 2019, 20:45
Re: studnia czy wodociag??

autor: gustaw11 » 03 sie 2019, 20:44

Zakładam, że jesteś już zdecydowany na studnię i decyzja zapadła:) więc teraz pozostaje wybrać dobrą ekipę do realizacji. Ja polecam https://naterm.pl/, ponieważ przez wiele lat jak działają na rynku, z różnymi przeszkodami mieli do czynienia i będą wiedzieli jak rozwiązać każdy problem a poza tym są wyposażeni w nowoczesny sprzęt więc sama budowa pójdzie szybko i sprawnie.


Wróć do „Instalacje wodne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości

Gotowe projekty domów