Bezpieczna ekipa w Twoim domu!

Informacje na temat instalacji grzewczych, ogrzewania domu, kotłów CO. Dowiedz się jak ogrzać mieszkanie i jakie wybrać instalacje grzewcze aby rachunki nas nie zaskoczyły.

Moderator: Redakcja e-instalacje.pl

Konsultant Viessmann
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 542
Rejestracja: 25 paź 2015, 9:14
Bezpieczna ekipa w Twoim domu!

autor: Konsultant Viessmann » 20 maja 2020, 13:28

Witam!

Budujesz lub remontujesz dom? Planujesz modernizację ogrzewania i wymianę starego kotła? Nie czekaj na zakończenie kwarantanny i wygaśnięcie epidemii! Z „Bezpieczną Ekipą” Viessmann proces wymiany urządzenia grzewczego przeprowadzisz teraz – profesjonalnie, szybko i bezpiecznie!

Jeśli masz obawy przed zleceniem prac modernizacyjnych w tym wyjątkowym czasie „Bezpieczna Ekipa” Viessmann, powstała, by przeprowadzić Cię przez proces wyboru, wymiany i montażu nowego urządzenia w sposób profesjonalny, szybki i z zachowaniem najwyższych norm bezpieczeństwa. „Bezpieczna Ekipa” to specjalny projekt podjęty w trosce o Klientów oraz wychodzący naprzeciw codzienności z koronawirusem.

Projekt „Bezpieczna Ekipa” ma na celu:

zapewnić komfort obsługi naszym Klientom poprzez przeprowadzenie bezpiecznie przez cały proces od zakupu poprzez montaż aż po serwis
Co to dla Ciebie oznacza?

zredukowanie do niezbędnego minimum kontaktu osobistego przy zakupie i montażu urządzenia w Twoim domu dzięki realizacji większości etapów wyboru i zamówienia systemu grzewczego on-line.
jednocześnie pozwala chronić naszych pracowników i ekipy montażowo-serwisowe.

Każdy instalator montujący nasze urządzenia w Twoim domu ukończył szkolenie z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy w warunkach podwyższonego ryzyka. Odbycie szkolenia potwierdza stosowny certyfikat – zapytaj o niego swojego instalatora.

Wyposażenie sprzętowe naszych ekip spełnia najwyższe normy i standardy. Ekipy wyposażone są w zestawy: maski, rękawiczki oraz płyn dezynfekujący. Po wykonaniu prac instalatorskich i serwisowych przeprowadzana jest dezynfekcja pomieszczenia i urządzeń grzewczych.
Sprawdź więcej [więcej informacji poprzez PW]

cyclelife
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 12 sie 2020, 10:08
Re: Bezpieczna ekipa w Twoim domu!

autor: cyclelife » 12 sie 2020, 10:11

Jeżeli szukacie masek do pracy polecam Safe Mask zdecydowanie. Bardzo przewiewne maski, nie naciągają uszu i dobrze wyglądają.


Wróć do „Instalacje grzewcze i ogrzewanie domu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: jerico i 35 gości

Gotowe projekty domów