TEM POLSKA gniazdka łączniki światła - Współpraca

Domowe prace związane z prądem mogą być bardzo niebezpieczne. Tutaj dowiesz się wszystkiego na temat instalacji elektrycznych począwszy, od wymiany kontaktu po podłączenie prądu.

Moderator: Redakcja e-instalacje.pl

TEM POLSKA
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 18 cze 2013, 8:26
Lokalizacja: Łódź
Kontaktowanie:
TEM POLSKA gniazdka łączniki światła - Współpraca

autor: TEM POLSKA » 18 cze 2013, 10:13

Obrazek

Witam jestem przedstawicielem Słoweńskiej firmy produkującej osprzęt elektryczny. Szukam projektantów wnętrz, instalatorów firmy budowlane do nawiązania współpracy. Zapewniamy narzędzia marketingowe oraz szkolenia.

Więcej o nas na stronie www.tem.com.pl

TEM jako jedna z nielicznych firm z branży osprzętu elektrycznego stosuje w swoich produktach budowę modułową. Polega ona na tym, że końcowy element w postaci gniazdka, wyłącznika, to efekt złożenia ze sobą kilku pojedynczych modułów w jedną całość.Zastosowanie takich rozwiązań w osprzęcie elektrycznym jest bardzo wygodne, praktyczne i w kreatywny sposób pozwala spojrzeć na temat gniazdek czy wyłączników.

Produkty TEM to pełen komfort, wygoda i estetyka. Wyłączniki i gniazdka można konfigurować ze sobą w jednej ramce w dowolny sposób czego efektem może być uzyskanie trzy-,pięcio- , a nawet siedmioprzyciskowego łącznika. Do tych jakże ważnych czynników decydujących o tym, że produkty słoweńskiej firmy są tak wszechstronne i elastyczne należy dodać ciekawe wzornictwo które jest dobrze dobrane do aktualnie obowiązujących trendów, a mnogość kolorów wymiennych ramek zewnętrznych bardzo ułatwia nam konfigurację z meblami i ścianami. Szeroka gama kolorów i rozmiarów modułów TEM powoduje również, że możemy je dowolnie dobierać i mieszać według własnego uznania lub potrzeb związanych ze stylistyką bądź kolorystyką wnętrza. Można więc w dowolny sposób łączyć przyciski z gniazdami w jednej ramce. Dla przykładu mamy możliwość uzyskania w jednej ramce trzech wyłączników sterujących trzema niezależnymi strefami bądź jeden wyłącznik i gniazdo elektryczne. Jak skonfigurujemy sobie elementy w danej ramce zależy tylko i wyłącznie od nas.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt, bardzo korzystne warunki współpracy,


Obrazek

Obrazek
M.Osiecki

Wróć do „Instalacje elektryczne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

Gotowe projekty domów