betonowy taras - czym uszczelnić

Eksperci w dziedzinie hydroizolacji budowlanej. Porady w zakresie hydroizolacji dachów, tarasów, fundamentów. Pomożemy, wskażemy odpowiedni system.
katarzyn_888
ZABLOKOWANY
Posty: 9
Rejestracja: 22 sie 2013, 12:49
Re: betonowy taras - czym uszczelnić

autor: katarzyn_888 » 29 sie 2013, 9:43


Marcin Suszek
Re: betonowy taras - czym uszczelnić

autor: Marcin Suszek » 13 paź 2013, 22:20

IWUBE pisze:więc skoro kolega posiada tytuł mgr. inż oraz uprawnienia do kierowania robotami bez ograniczeń tę informację zna i jest świadomy tego co proponuje innym. Bo znam takich magistrów inżynierów którzy nie mają bladego pojęcia od zasadach wykończenia tarasów czy balkonów a są to poważnie developerzy i firmy realizujące dość duże inwestycje.

Obrazek

chodzi o zasadę w budownictwie tak samo jak w medycynie są specjalizacje, problem w tym że krawiec czy ogrodnik nie może operować pacjenta a w budownictwie próbują swoich sił... izolacja ma być trwała i wykonana raz a nie co roku poprawiana - bo to najczęściej spotykam .... amatorów nie brakuje ale wiedzę mają znikomą, żaden jak na razie taras który poprawiamy nie miał prawidłowo wyizolowanego progu ościeżnicy drzwiowej, 95% nie ma wykonanych dobrze warstw spadkowych na płycie, o obróbkach nie wspominając.

Ja tylko uważam że hydroizolacja bez powłokowa jest najlepszym rozwiązaniem
a czy należy słuchać tego co projektant wymyślił w projekcie to już inna rzecz
Osobiście spotkałem na swojej drodze projekt budynku w technologi białej wanny który miał tyle błędów że wykonanie tej technologi nie miało najmniejszego sensu ze względu na gwarancje budynku
Bo jak kolega pewnie wie za błędy projektanta najczęściej odpowiada wykonawca


Wróć do „Hydroizolacje na fundamenty, tarasy i dachy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

Gotowe projekty domów