Ratunku! Budowa nowego budynku szpitalnego 15 m od okien ...

Opinie techniczne budynków i budowli, odbiory robót w imieniu Inwestora, Doradztwo techniczne, Nadzory inwestorskie, optymalizacja kosztów budowy.
Kaen4321
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 22 lip 2018, 9:41
Ratunku! Budowa nowego budynku szpitalnego 15 m od okien ...

autor: Kaen4321 » 22 lip 2018, 9:48

Dzień dobry.
Chciałabym dowiedzieć się czy jest jeszcze jakieś wyjście z pasowej dla mnie sytuacji.
Miesiąc temu kupiłam mieszkanie w bloku. Mieszkanie z dwoma NASLONECZNIONYMI pokojami na czym strasznie mi zależało. Mieszkanie jest na parterze.
Niestety wczoraj dowiedziałam się przypadkiem od sąsiadów ze na jesień na przeciw moich okien (15 m od mojego bloku) rusza budowa nowego bloku szpitalnego. Niestety nikt mnie o tym nie poinformował przed zakupem mieszkania i moje mieszkanie nie uczestniczyło w pomiarach budowlanych. Czy jest jeszcze jakaś szansa na zablokowanie budowy ?
Jeśli tak to gdzie mogę się zgłosić ?

Nephalim123
Aktywny
Aktywny
Posty: 226
Rejestracja: 03 sie 2017, 8:00
Re: Ratunku! Budowa nowego budynku szpitalnego 15 m od okien ...

autor: Nephalim123 » 23 lip 2018, 7:31

Jak to było mieszkanie developerskie to możesz się starać o odszkodowanie za zatajenie albo niedopowiedzenie o owych planach i przez to masz pogorszenie warunków zamieszkania. Obniżenie wartości mieszkania i takie tam. Developer może się oczywiście wyprzeć, że nic nie wiedział co oczywiście niekoniecznie jest prawdą, ale lepiej się popytać moze jest mozliwość zamiany na inne mieszkanie.

Kaen4321
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 22 lip 2018, 9:41
Re: Ratunku! Budowa nowego budynku szpitalnego 15 m od okien ...

autor: Kaen4321 » 23 lip 2018, 10:27

Niestety. Jest to mieszkanie z rynku wtórnego. Czy w tym przypadku tez będę mogła starać się o ewentualne odszkodowanie od szpitala ? Np. W związku z zaciemnieniem pokojów za pewne wzrosną koszty eksploatacji mieszkania a co za tym idzie opłaty za prąd. Dodatkowo w niektórych salach szpitalnych swieci się światło cała noc co zapewne będzie miało wpływ na ciemność w naszych mieszkaniu nocą. Czy w tym przypadku będę mogła rościć o cokolwiek w stosunku do szpitala ?


Wróć do „Ekspertyzy budowlane i opinie techniczne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości

Gotowe projekty domów