House Technology Opinie

Opinie techniczne budynków i budowli, odbiory robót w imieniu Inwestora, Doradztwo techniczne, Nadzory inwestorskie, optymalizacja kosztów budowy.
budowlanka00
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 09 sie 2018, 9:54
House Technology Opinie

autor: budowlanka00 » 12 lis 2018, 13:47

Jak w temacie, proszę o opinie na temat tej firmy. Szukam kogoś kto kompleksowo zajmie się moją budową.

bajkowa
Początkujący
Początkujący
Posty: 28
Rejestracja: 31 sie 2018, 13:20
Re: House Technology Opinie

autor: bajkowa » 12 lis 2018, 13:50

Cwaniaki i naciągacze!! Próbowali oszukać mojego znajomego na ogromnie zawyżonych fakturach za materiały budowlane. Na szczęście szybko z nimi zerwał współpracę i znalazł kogoś innego. Jeżeli chodzi o House Technology to lepiej wybij sobie ich z głowy.

mandarynka
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 06 gru 2018, 10:41
Re: House Technology Opinie

autor: mandarynka » 06 gru 2018, 10:43

Przy takiej sporej inwestycji nie ma się co narażać nieufną firmą. Na rynku jest mnóstwo innych, lepszych i tańszych firm, które mogą zająć się kompleksową budową domu.

Margooo
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 05 lut 2019, 22:27
Re: House Technology Opinie

autor: Margooo » 05 lut 2019, 23:18

Proszę uważać na firmę, jestem klientem który dał się nabrać na pozytywne opinie z Google oraz marketing. Nic nie było zrobione na czas i zgodnie z harmonogramem, prawie na każdym etapie problemy i masa poprawek, brak szacunku dla inwestora, arogancja i bezczelność. Z tego co teraz obserwuję to negatywne opinie szybko znikają wraz z wątkami na forach budowlanych, na potęgę mnożą się pozytywne opinie, wystawiane z tego co widzę głownie przez podwykonawców House Technology oraz klientów..., którzy przypomnieli sobie po kilku latach jak zadowoleni byli z tej firmy.... Nadzór nad podwykonawcami, którzy wykonują wszystkie prace budowlane a za który płaci inwestor jest "fikcyjny". Koordynacja budowy na tym samym poziomie. Jesli inwestor sam nie zauważy fuszerki to ma odbiór bez wad. Liczy się szybka budowa bez względu na warunki, mróz to nie problem, ważne żeby jak najszybciej wystawić fakturę i otrzymać zapłatę od inwestora, odbiory bez informowania o nich inwestora to nie problem dla HT, proszę sobie poczytać o fizyce budowli a potem skonfrontować to z ofertą HT.
Tak na koniec, Spółka ta posiada minimalny kapitał 5000 zł więc jak zestawimy go z kosztem budowy domu rzędu kilkuset tysięcy złotych to mówi wiele, siedziba biura w kontenerach morskich też powinna dawać do myślenia.

Jeśli ktoś szuka firmy budowlanej to w pierwszej kolejności powinien pytać swoich znajomych którzy budowali dom, wybieranie po pozytywnych opiniach w necie może się źle skończyć, jak to się mówi "marketing dźwignią handlu". Życzę powodzenia w poszukiwaniach firmy godnej zaufania.


Wróć do „Ekspertyzy budowlane i opinie techniczne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

Gotowe projekty domów