Czy budownictwo to dobra kariera?

Opinie techniczne budynków i budowli, odbiory robót w imieniu Inwestora, Doradztwo techniczne, Nadzory inwestorskie, optymalizacja kosztów budowy.
christesr75
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 15 sty 2021, 15:49
Czy budownictwo to dobra kariera?

autor: christesr75 » 06 sie 2021, 3:08

Poszedłem do szkoły dwa lata temu i ukończyłem studia z zakresu zasobów ludzkich. Próbowałem pracować w terenie przez nieco ponad rok, a potem zdałem sobie sprawę, że po prostu nie mogę już tego robić. Życie biurowe i kultura nie są dla mnie, a te stanowiska biurowe na poziomie podstawowym dla HR po prostu nie opłacają się tak dobrze, co jest rozumiane jako poziom podstawowy.

Zastanawiałem się ostatnio i dostałem ofertę pracy w budownictwie, zaczynając jako robotnik za 25 USD/godz. Nie mam doświadczenia w budownictwie, ale przede wszystkim jestem sumiennym i oddanym pracownikiem. Obecnie pracuję w pracy, która płaci 16 USD za godzinę, a moja rodzina i przyjaciele mówią mi, że nie chodzi tylko o pieniądze, zgadzam się. Jednak wolałbym być oddanym pracownikiem w branży, która dobrze wynagrodzi moje wysiłki, abym mógł żyć wygodnie i móc spłacać kredyty studenckie bez takich ograniczeń finansowych.appvalley tutuapp tweakbox


Jeśli przyjmę tę pracę, nie chcę po prostu pracować za dobre pieniądze, dopóki nie przejdę na emeryturę. Chciałabym awansować i wyspecjalizować się w określonej dziedzinie budownictwa, w której mogłabym pracować samodzielnie. Jakieś rekomendacje od ludzi z branży?

Wróć do „Ekspertyzy budowlane i opinie techniczne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot], Yandex [Bot] i 9 gości

Gotowe projekty domów