Ocieplanie domu

Trudno wątpić, że docieplenie budynku jest opłacalną inwestycją. Ale jak wykonać docieplenie budynku? Jakie materiały wybrać? Jakie są dostępne technologie? Czym się różnią? Odpowiedzi wszystkie pytania dotyczące docieplania budynków znajdziesz w tym dziale.

Moderator: Redakcja e-izolacje.pl

kubakarski
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 11 lut 2021, 13:38
Re: Ocieplanie domu

autor: kubakarski » 11 lut 2021, 13:56

Do wykonania takiej izolacji mogę Ci poleci Cels. Pracuje przy budowie domów i jeśli w planach jest robienie pianki jako izolacji to właśnie z ich oferty korzystamy. Świetnie przygotowana, profesjonalna firma z odpowiednim sprzętem, można więc oczekiwać, że będą w stanie taką izolację w odpowiedni sposób wykonać.

oe_foveotech
Aktywny
Aktywny
Posty: 165
Rejestracja: 13 lis 2014, 14:47
Kontaktowanie:
Re: Ocieplanie domu

autor: oe_foveotech » 18 lut 2021, 16:53

Szanowni Państwom,
Wybór materiału ociepleniowego powinien być dokonany na podstawie projektu budowlanego lub audytu energetycznego (w przypadku termomodernizacji istniejącego budynku). Aby elewacja przez wiele lat zachowała estetyczny wygląd, rekomenduję zastosowanie tynku o właściwościach samoczyszczących, np. Foveo-Tech TN30. Jest on łatwy w aplikacji, przyczepny do podłoża, elastyczny, posiada długi czas obróbki. Tworzy powłokę odporną na pleśń, grzyby, glony, utratę kolorystyki czy zabrudzenia.


Wróć do „Docieplanie budynków”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości

Gotowe projekty domów