posadzki przemysłowe

Bez materiałów chemii budowlanej nie można wyobrazić sobie żadnych prac budowlanych i remontowych. Wybór materiałów jest ogromny, a ciągle pojawiają się nowe, ciekawe produkty. Jakie materiały zastosować w konkretnym przypadku? Które ułatwią i usprawnią budowę i remont? Czym tynkować, malować, impregnować, kleić, uszczelniać i czyścić?

Moderator: Deitermann

Big09
Aktywny
Aktywny
Posty: 103
Rejestracja: 24 paź 2011, 8:53
Re: posadzki przemysłowe

autor: Big09 » 27 kwie 2015, 10:44

Duży i znany wykonawca http://zarembaposadzki.pl/ w obiektach przemysłowych. O jakość można być spokojnym, od 25 lat siedzą w betonach i żywicach.

krzecki75
Początkujący
Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 28 wrz 2015, 21:10
Re: posadzki przemysłowe

autor: krzecki75 » 28 wrz 2015, 21:12

ja przy okazji posadzek przemysłowych współpracowałem z Multi-Floor. robią między innymi epoksydowe, żywiczne, polimerowe. ogólnie mają naprawdę ładne doświadczenie w tym temacie. w moim przypadku chodziło głównie o posadzki do hal magazynowych i produkcyjnych. wszystko zawsze zdążyli zrobić na czas i nigdy nie miałem z nimi żadnego problemu.

łukasz83
Początkujący
Początkujący
Posty: 27
Rejestracja: 13 lis 2016, 21:44
Re: posadzki przemysłowe

autor: łukasz83 » 13 lis 2016, 22:16

Ja mogę polecić IMPULS http://www.posadzka-przemyslowa.pl/ W bloku w którym mieszkam wykonali w garażu podziemnym posadzkę techniką suchej posypki. Wszyscy mieszkancy są mega zadowoleni, naprawdę polecamy!

D.Ruda
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 18 kwie 2017, 8:19
Re: posadzki przemysłowe

autor: D.Ruda » 18 kwie 2017, 10:37

Tematyka posadzek przemysłowych jest bardzo złożona, a co gorsza nie ma żadnych norm do projektowania posadzek przemysłowych są tylko teorie liczenia typu Westergarda lub Meyerhofa – Losberga (tak zwana teoria linii załomów). Z literatury fachowej to mogę polecić dwie rzeczy brytyjskie opracowanie "Raport Techniczny 34" i książkę pana Piotra Hajduka "Projektowanie podłóg przemysłowych"

Co do firm posadzkowych mógł bym polecić wiele firm w zależności od rejonu Polski. Ale podpowiedzmy sobie jasno nic to tanie nie może być dobre! Na rynku jest wiele firm posadzkowych oferujących tanie usługi, a potem kombinuje na materiałach żeby jakoś wyjść cenowo! Znam takie przykłady gdzie firma posadzkowa np. z północy polski przywiozła całego tira posypki i tyle samo jej wywieźli i cała warstwa utwardzenie opierała się na impregnacie akrylowym który jest nie trwały i tak po pół roku posadzki się np. pylą.

Dlatego najlepszego wykonawce warto sprawdzić.
A gdzie? tu polecam kontakt ze mną zawsze coś doradzę!

Jak potrzebujecie porady technicznej w sprawie posadzek przemysłowych polecam się ze mną skontaktować! Wywodze się ze środowiska posadzek przemysłowych i wiele mam do powiedzenia w tym zakresie, a dziś sprzedaję materaiły do posadzek przemysłowych więc zawsze coś doradzę.

MichalBudowniczy
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 563
Rejestracja: 21 sty 2015, 13:57
Re: posadzki przemysłowe

autor: MichalBudowniczy » 25 kwie 2017, 11:41

Dla mnie posadzkę przemysłową wykonywała firma Erger. Możesz się z nimi skontaktować i zapytać jakby to wyglądało w Twoim przypadku.


Wróć do „Chemia budowlana”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

Gotowe projekty domów