TTW OPEX obsługa klienta

Ceny materiałów budowlanych zależą od różnych czynników i mogą się od siebie różnić. Jak znaleźć najlepsze połączenie jakości i ceny? Czy warto zastąpić dany materiał tańszym? To ważne pytania w czasie budowy i remontu. Odpowiedzi na nie znajdziesz w tym dziale.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Ciocia Dobrarada
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 05 maja 2010, 15:51
TTW OPEX obsługa klienta

autor: Ciocia Dobrarada » 05 maja 2010, 16:54

Szanowny Kliencie! W trosce o twoje nerwy, czas i pieniądze! Jeżeli chcesz nabyć płytki ceramiczne, lub gresy, lub sanitariaty w TTW OPEX przy ul. Al. Jerozolimskie 185 na stanowisku nr. 1. Jest to salon sprzedaży gruppo Yeti. Zwróć szczególną uwagę na handlowce Pani Joannę, brunetkę, średniego wzrostu.
Dokumenty sprzedaży, na przykład faktury, zamówienia, sporządzone przez Pani Joannę potrzebują szczególnej uwagi, ponieważ Pani Joanna potrafi pomylić się w każdym punkcie dokumentu. Może się pomylić przy wprowadzeniu do dokumentów sprzedaży danych osobistych, nazwy firmy, daty, ilości towaru, nazwy towaru, koloru i tak dalej. Mając tak wadliwie sporządzone dokumenty, możesz, Szanowny Kliencie, otrzymać nie ten towar, który zamierzałeś nabyć, termin odbioru może znacznie się wydłużyć lub możesz mieć problemy z odbiorem towaru na magazynie. A więc dobra rada. Bardzo szczegółowo sprawdzaj dokumenty sprzedaży, sporządzone przez Pani Joannę a najlepiej omijaj niekompetentnego handlowce.

Awatar użytkownika
grupa-remontowa
Aktywny
Aktywny
Posty: 223
Rejestracja: 04 lut 2010, 14:05
Lokalizacja: Gliwice
Kontaktowanie:
Re: TTW OPEX obsługa klienta

autor: grupa-remontowa » 09 maja 2010, 14:58

Nie dyskryminujmy dyslektyków!!!!
Zatrudniajmy ich na stanowiskach gdzie pisanie to 50% czasu pracy - tylko żmudne i długotrwałe ćwiczenia mogą im pomóc.
Więcej Tolerancji !!!! 8)


Wróć do „Ceny materiałów budowlanych”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

Gotowe projekty domów